Witam. :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez dany 28 lut 2015, 15:07
Jestem Dawid, piszę z Łodzi, mam 30 lat. Od kilku lat leczę się na schizofrenię, po drodze przykleiła się do mnie i depresja psychotyczna, miałem też epizod nerwicy. Biorę leki, pomagają, ale mam częste zmiany nastrojów, staram się mimo wszystko uśmiechać i korzystać z życia jak najlepiej potrafię, niestety nie pracuję, nad czym ubolewam. Uczęszczam do ośrodka dla niepełnosprawnych na terapię i obiady. Interesuję się inwestycjami dziejącymi się w Łodzi i jej zabytkami. Czytam fora internetowe, gram w ping ponga. :) Pozdrawiam.

przez sailorka 28 lut 2015, 15:10
Cześć, Dawid. :) Ja też jestem czubkiem, tyle że spod Warszawy. ;)
Cześć, jestem czubkiem

przez żabinka 28 lut 2015, 15:21
Cześć, również nie pracuję, nad czym ubolewam ale moze w najbliższym czasie coś się zmieni

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dany 28 lut 2015, 15:27
sailorka napisał(a):Cześć, Dawid. :) Ja też jestem czubkiem, tyle że spod Warszawy. ;)

Dzięki za przywitanie. Jestem obecny na Forum evotu ale tam Cię chyba nie spotkałem, a zauważyłem dzisiaj że tam piszesz także. Ja mam zaleczoną schizofrenię i tylko 3 może 4 większe epizody w życiu, ale nie powiem żebym był zdrowy. :) Moja schizofrenia to piosenki w głowie plus pojedyncze słowa, czasem były monologi nad ranem z których niewiele pamiętam na szczęście. Gorsza jest depresja która czasem daje się we znaki. Walczę, z wygrywaniem jest różnie. Pozdrawiam ciepło. :)

@ żabinka

Powodzenia w szukaniu pracy! :)

przez sailorka 28 lut 2015, 15:39
U mnie jest raz lepiej, raz gorzej. Ale jakoś się nie poddaję i Wam również tego życzę. Pozdro. :)
Cześć, jestem czubkiem

Sortuj wg