Witam!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam!

przez take 21 lut 2015, 17:44
Kilka lat temu zdiagnozowali u mnie zespół Aspergera, chociaż wiele objawów do mnie nie pasuje (uważam, że mam bardziej coś związanego z tym, co w Ameryce niepoprawnie nazywa się "nonverbal learning disorder" (zaburzenie uczenia się niewerbalnego), niż z autyzmem dziecięcym). Niedawno dostałem rozpoznanie zaburzeń schizotypowych, wcześniej miałem rozpoznanie zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych.

Nie wiem, co mam ze sobą robić. Czasami marzę o posiadaniu żony podobnej do mnie. Część rodziny nie wie o moich diagnozach.
F21, F42.2, F84.5

Witam!

przez ekspert_abcZdrowie 24 lut 2015, 15:19
Witaj take!

Czy w obliczu tylu różnych diagnoz leczyłeś się jakoś? Brałeś jakieś leki? Korzystałeś z psychoterapii?

Pozdrawiam!
Psycholog

Witam!

przez take 24 lut 2015, 17:39
Brałem leki od ok. 17 r. ż., wciąż biorę (ale dosyć niewiele). Rodzina chyba nie zdaje sobie sprawy z mojego problemu. Trudno mi jest na studiach. Może później jeszcze będę coś tu dopisywać.

-- 13 kwi 2015, 09:27 --

Mam obsesję na punkcie swojej "choroby". Mam wątpliwości, czy naprawdę mam to, co mi zdiagnozowano. Na dodatek mam spore problemy duchowe.
F21, F42.2, F84.5

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg