Przywitanie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Przywitanie

przez zmęczona stalkerem 18 lut 2015, 17:56
Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych tym forum....

Przywitanie

przez jetodik 18 lut 2015, 17:57
czesc...opowiadaj :)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Przywitanie

przez Iruna 18 lut 2015, 18:03
Dawaj zmęczona ... Twoje przywitanie,zabrzmiało trochę jakbyś chciała opchnąć jakiś pakiet większościowy ;) Witaj w wirtualnym domu wariatów 8)
Ausgebombt ...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Przywitanie

przez zmęczona stalkerem 18 lut 2015, 19:03
powiem szczerze że niewiem od czego mam zacząć

Przywitanie

przez Iruna 18 lut 2015, 19:07
zmęczona stalkerem napisał(a):powiem szczerze że niewiem od czego mam zacząć

Wal śmiało ... najlepiej od początku .
Ausgebombt ...

Przywitanie

przez jetodik 18 lut 2015, 19:15
zmęczona stalkerem,
dfzaintrygowalas mnie troche tym nickiem i chetnie bym poznal Twoja historie. wiesz ludzie tu czesto na przywitaniu pisza swoja historie, co ich tu sprowadzilo itd., ale oczywiscie nic na sile - jak nie chcesz nie pisz, mozliwe ze chcialas sie tylko przywitac
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Przywitanie

przez zmęczona stalkerem 18 lut 2015, 19:22
moja historia zaczęła się rok temu 57letni facet przyszedł do mnie prywatnie na masaż relaksacyjny ciała do domu,byłu mnie 3 razy o pierwszym spotkaniu nie mogę powiedzieć nic bo było normalnie ale dziwnie jak tylko wszedł to czułam obawę,rozglądał się zanim się położył na stół do masażu,wzrokiem przeleciał mieszkanie moją osobę i zapytał czy jesteśmy sami.Z uśmiechem odpowiedziałam jakie to ma znaczenie przecież pan umówiony na masaż tak,po czym odpowiedziałam bez obaw proszę się nie denerwować nie znamy się ale nie gryzę.Chciałam znaleźć temat by samej się nie stresować nigdy tego nie czułam być może dlatego że nigdy nie masowałam w domu,i zawsze ktoś był w salonie ze mną.

Przywitanie

przez madlen92 18 lut 2015, 19:23
Zainteresowanych tym forum, yh, ale witam (naprawdę szczerze, nie myśl, że to tak na odczepnego). Najlepiej nie zaczynać, pisać kiedy się może i chce.
madlen92

Przywitanie

przez jetodik 18 lut 2015, 19:29
zmęczona stalkerem, :shock: aż mnie ciarki przeszły. masz jakieś wsparcie w tej sytuacji? pytam bo w takich sytuacjach ważne aby nie być samemu.

Sortuj wg