Kolejna Osoba

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Kolejna Osoba

przez WinterTea 22 sty 2015, 19:17
Po prostu jestem ciekawa co oni czują i myślą. Jeden dzień chciałabym być psychopata, żeby to wszystko odczuć. Kiedyśmmyślałam, co by dała krzyżówka człowiek- pies Hahahaha ale to niemożliwe, żeby skrzyzowac.
"Szczerość może nie da Ci zbyt wielu przyjaciół, ale na pewno da Ci tych właściwych"
(John Lennon)

Kolejna Osoba

przez Semir 22 sty 2015, 19:43
Każdy ma jakieś pytania typu co się czuje, jak to jest itp. Ja np mam problemy z wyobrażaniem sobie życia rodzinnego czy w związku. Wiem to debilne ale uzasadnione:P
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

Kolejna Osoba

przez SelinaKyle 22 sty 2015, 19:58
Wiele osób tak ma. Np. moja przyjaciółka i przez to ciągle jest sama ;)
Mnie też jarają psychopaci, mordercy a raczej bardzo ciekawią ;) najczęściej oni sami zostali bardzo skrzywdzeni w dzieciństwie.
Mnie przyciągają ludzie nieśmiali, skromni, trochę smutni, dziwacy, tacy co odstają.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Kolejna Osoba

przez WinterTea 22 sty 2015, 20:16
Hahahahaha a mnie niesmiali oddychają, bo przy nich się nudzę, nie mogę zrobić przy nich czegoś śmiesznego i głupiego. A z drugiej strony ich lubie, bo w takiej grupie mogłabym rządzić :P i stale prowokować.
"Szczerość może nie da Ci zbyt wielu przyjaciół, ale na pewno da Ci tych właściwych"
(John Lennon)

Kolejna Osoba

przez Semir 22 sty 2015, 20:20
SelinaKyle, Ja jak w młodości trochę pomieszkiwałem w Niemczech czytałem Mein Kampf(wersja nieocenzurowana) bo zastanawiałem się co mysli i jak czuje ktoś kto wymordował miliony ludzi. Potem ni stąd ni z owąd wpadła mi w łapy książka "Żelazny krzyż-Biografia Erwina Rommla" bo zastanawiałem się jak myśli jedna z najsłynniejszych osób w talii Hitlera a także ktoś kto go szczerze nienawidził "był zamieszany w 1 zamach na Hitlera". Teraz od paru lat zgłębiam mitologię słowiańską i nordycką. Dostałem za to op..ol bo noszę Mjolnir zamiast krzyża(mniej więcej coś takiego jak mam w awku:)). Z tym że jestem spokojny zajmując się byle gowienkiem i koniecznością jaką jest dla mnie praca. Aha zastrzegam sobie że czytając w/w książki nawet nie myślałem o zainteresowaniu się ideologią faszystowską :mrgreen:
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

Kolejna Osoba

przez WinterTea 22 sty 2015, 20:48
A czytałeś "filozofię Hitlera"?
(John Lennon)

Kolejna Osoba

przez Semir 22 sty 2015, 20:53
WinterTea, filozofię Hitlera zna przecież cała Europa i to z autopsji :D

Kolejna Osoba

przez WinterTea 22 sty 2015, 21:17
Ojeju, ale książka tez jest do przeczytania :-) tylko nie pamiętam autora. Ja to wolę sobie poczytać kryminały, ale jak ktoś lubi katować się Hitlerem to jest warta uwagi:-)
(John Lennon)

Kolejna Osoba

przez SelinaKyle 22 sty 2015, 21:50
Ja uwielbiam kryminały, horrory <3
Nieśmiałe nieznaczy że nudne ;) właśnie ja się czuję dobrze bo tak jak zauważyłaś jestem wtedy liderem ;) i czuję że im pomagam.

Kolejna Osoba

przez cyklopka 23 sty 2015, 00:37
SelinaKyle napisał(a):Obawiam się osób, które będą niepoważne

Pani, jak ja bym przy moich zaburzeniach jeszcze poważna miała być, to kaplica :hide:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Kolejna Osoba

przez WinterTea 23 sty 2015, 09:52
Ja chyba wyzdrowiałam, bo czuję się jakoś stabilnie, jakby wszystkie emocje się wyregulowały... Chociaż w środku czuję, że mnie nosi... I bym wybuchła SelinaKyle, Twój przyjaciel miał chwile stabilności?

-- 23 sty 2015, 08:53 --

cyklopka, to nie bądź poważna! :)
(John Lennon)

Kolejna Osoba

przez SelinaKyle 23 sty 2015, 17:32
No właśnie nie pocieszę Cię :/ To właśnie jest borderline...raz czujesz że możesz góry przenosić a za chwilę idziesz skakać z mostu...
Borderline to nie przelewki. Dlatego cały czas namawiam na terapię i leki.

Cyklopka ale tu nie chodzi o to żeby nie było śmiesznie :) ja jestem osobą z ogromnym poczuciem humoru :) tylko nie lubię głupot którzy ludzie wypisują jakby mieli po 12 lat :P takie gadanie żeby gadać bez pomyślenia ;) ale żarty i poczucie humoru jak najbardziej. Bez tego to też by mnie pewnie tu nie było ;)

Kolejna Osoba

przez Semir 23 sty 2015, 17:38
WinterTea napisał(a):Ojeju, ale książka tez jest do przeczytania :-) tylko nie pamiętam autora. Ja to wolę sobie poczytać kryminały, ale jak ktoś lubi katować się Hitlerem to jest warta uwagi:-)

Już się nie katuję tym od dawna miałem wtedy 18 lat :). A teraz tylko audiobooki o w miarę zróżnicowanej tematyce(ostatnio Cobra,50 twarzy Greya i Syberiada Polska) Aha skoro przy kryminałach jesteśmy to polecam audiobook Raymonda Chandlera-Siostrzyczka :). Dużo czarnego humoru,akcji i ciętych ripost głównego bohatera:P

-- 23 sty 2015, 17:45 --

SelinaKyle, Tu też się z Tobą zgodzę :). Zresztą ja też mam pewne wahania nastroju ale do borderline mi daleko. Raczej stabilnie się zachowuję ale jak ktoś mi podpadnie wygarniam mu wszystko co o tej osobie myślę(często o xxxx słów za dużo:)). Jak mi dopisuje humor zawsze jest ok i nie wyróżniam się od innych a jak nie zawsze chcę być sam nie wychodzę nawet do sklepu(z wyjątkiem toalety która w moim budynku jest piętro wyżej ale to chyba zrozumiałe:P). Ale jakby nie patrzeć jestem domownikiem.

Kolejna Osoba

przez WinterTea 23 sty 2015, 17:48
SelinaKyle, no się zgadza, w ciągu dnia wpadłam w taką furię, że z jednej strony się cieszyłam, że byłam sama w domu, bo mogłam trzaskać talerzami, a z drugiej chciałam, żeby mnie ktoś przytulił, tylko nikt z rodziny... a potem się zdołowałam. Przy rodzinie nie okazuję żadnych emocji, więc jednak nie jestem aż taka skrajna.
Nie chce mi się myć naczyń :/ Nie chce terapii, bo nic mi ona nie da, a terapeuta nie będzie tylko mój i szlag mnie będzie trafiał przy innych pacjentach. Nie wiem skąd ta zazdrość :/ Semir, chętnie bym poczytała, ale ostatnio jakoś mi się nie chce. Czytam, czytam i nie wiem o czym.
(John Lennon)

Sortuj wg