Kolejna Osoba

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Kolejna Osoba

przez WinterTea 21 sty 2015, 10:36
Hahahaha, cieszę się, że Cię zainteresowałam tym pytaniem :) Po prostu jak je widzę, zwłaszcza gdzieś w sklepie, ze swoimi mężami, czy chłopakami, to mi się serce ściska, bo ciąża kojarzy mi się z takim jakby szczęściem i spełnieniem, wyobrażam sobie, że zakładają rodzinę, są radośni, troszczą się o siebie nawzajem, szanują siebie, nikt nikogo nie bije, a ja też bym tak chciała i ja w ogóle mam tak, że na cudze szczęście reaguję złością i mam chęć zabić tę osobę, a te brzuchy z dzieckiem w środku chciałabym skopać, żeby posłuchać jak później te kobiety wyją z bólu, i po czymś takim ta złość by ze mnie opadła, a ja czułabym w sobie moc i pewność siebie, która po chwili zamieniłaby się w bezsilność.
"Szczerość może nie da Ci zbyt wielu przyjaciół, ale na pewno da Ci tych właściwych"
(John Lennon)

Kolejna Osoba

przez SelinaKyle 21 sty 2015, 23:08
Ja czasem też zazdroszczę ale jednak lubię jak ludzie są szczęśliwi. Pomyśl sobie że wiele tych kobiet w ciąży niekoniecznie są szczęśliwe ;) mogą być same (opuszczone), mogą nie chcieć tego dziecka, nie mieć na nie pieniędzy, z facetem może się nie układać i też może być bita :>>>
To że któraś jest w ciąży nie znaczy że jest szczęśliwa ;)

Kolejna Osoba

przez przemek2940 21 sty 2015, 23:17
Witaj! ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Kolejna Osoba

przez SelinaKyle 21 sty 2015, 23:19
hejoo :D

Kolejna Osoba

przez smutny lisek 21 sty 2015, 23:55
SelinaKyle napisał(a):Nie cierpię pracy. Bardzo się tam stresuję i czuję się ciągle oceniana. Ogólnie uważam mój przypadek za dość dziwny ponieważ na zewnątrz wydaję się bardzo wesołą i towarzyską osobą, otwartą i odważną.

Witaj !
W moim przypadku jest tak, że czasami tylko praca daje mi odpocząć od moich problemów emocjonalnych. Przez 8 godzin jestem gdzie indziej, jestem kim innym, żartuję ze współpracownikami, dobrze wykonuję swoje obowiązki. Nikt z nich nie ma pojęcia, że ciężko jest mi do tej pracy rano wstać, bo większość nocy przepłakuję i borykam się z bardzo natrętnymi czarnymi myślami.

Czasem zastanawiam się ilu ludzi, których spotykamy w swoim życiu, właśnie tych wesołych i towarzyskich, boryka się z problemami natury psychicznej, o których nikt nie ma pojęcia.
Cause she's just like the weather, can't hold her together
Born from dark water, daughter of the rain and snow

Kolejna Osoba

przez WinterTea 22 sty 2015, 10:43
smutny lisek, lekkie upośledzenie umysłowe dotyczy każdego, więc zapewne każdy z tych "wesołków" ma jakiś kłopot z psychiką :)

-- 22 sty 2015, 09:44 --

Jestem ciekawa jak żyje się z myślami natrętnymi i jak się one objawiają
"Szczerość może nie da Ci zbyt wielu przyjaciół, ale na pewno da Ci tych właściwych"
(John Lennon)

Kolejna Osoba

przez SelinaKyle 22 sty 2015, 17:45
Bardzo możliwe. Ludzie są coraz słabsi. Widziałam taki obrazek gdzieś czy napis: myślisz że inni ludzie myślą coś o tobie? Nie. Oni są zajęci myśleniem co o nich myślą inni. ;)

Kolejna Osoba

przez Semir 22 sty 2015, 18:04
SelinaKyle, I z mojej strony Cię powitam na forum. A co do irytujących osób to są wszedzie sam mam taki dar więc radzę mnie unikać :)
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

Kolejna Osoba

przez WinterTea 22 sty 2015, 18:05
Ja tam się nie zastanawiam nad opinia innych na mój temat, bo to ich sprawa. Zawsze powiem i napiszę co myślę nie patrząc na nich. Szkoda mi życia, żeby się ukrywać, bo pod jego koniec będę żałować, że nie poznałam jaka jestem.
(John Lennon)

Kolejna Osoba

przez SelinaKyle 22 sty 2015, 18:06
Dobry cytat ;) ja też potrafię wkurzać innych ;)

Kolejna Osoba

przez WinterTea 22 sty 2015, 18:09
Mnie przyciągają ludzie, którzy chcą, żeby ich unikać.
(John Lennon)

Kolejna Osoba

przez Semir 22 sty 2015, 18:30
WinterTea napisał(a):Mnie przyciągają ludzie, którzy chcą, żeby ich unikać.

Uwierz mi że jest to jeden z gorszych kierunków jakie można obrać(ciężko się dogadać a i trzeba naprawdę wiele złego doznać by jakkolwiek taką osobę chociaż minimalnie skłonić do refleksji) :)

-- 22 sty 2015, 18:35 --

SelinaKyle, Poczekamy zobaczymy. Sam się głęboko zastanawiałem nad założeniem konta na tym forum i biorąc pod uwagę staże innych mój jest raczej niewielki. Tylko do zlotów mam ciągłe obawy i pomimo że jeden z ostatnich był w moim miescie to nie miałem odwagi by pójść. A i tak wszyscy z mojego kręgu mnie olali i skończyło się na piwku w domowym zaciszu :P
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

Kolejna Osoba

przez WinterTea 22 sty 2015, 18:36
Ale może się dużo dziać, może nie być nudno. Mnie kręcą też psychopaci. Chcialabym spędzić jeden cały dzień z takim człowiekiem
(John Lennon)

Kolejna Osoba

przez Semir 22 sty 2015, 18:42
WinterTea, Muszę przyznać że masz dosyć niekonwencjonalny gust :mrgreen:

Sortuj wg