Ubezwłasnowolnienie częściowe a przymus leczenia.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez ego 06 sty 2015, 17:53
nieboszczyk napisał(a):ty jeszcze nie wiesz że zakłady psychiatryczne to legalne obozy zagłady?
Powiedzmy, że mam takie podejrzenia co do pewnych form eksterminacji jakie mogą się tam odbywać, ale bez żadnych podejrzeń, co do masowej eksterminacji biologicznej- nie sądzę, aby masowe uśmiercanie ludzi w jakimkolwiek szpitalu, zwłaszcza psychiatrycznym, uszło uwadze społecznej.
ego

przez nieboszczyk 06 sty 2015, 17:56
ego napisał(a):
nieboszczyk napisał(a):ty jeszcze nie wiesz że zakłady psychiatryczne to legalne obozy zagłady?
Powiedzmy, że mam takie podejrzenia co do pewnych form eksterminacji jakie mogą się tam odbywać, ale bez żadnych podejrzeń, co do masowej eksterminacji biologicznej- nie sądzę, aby masowe uśmiercanie ludzi w jakimkolwiek szpitalu, zwłaszcza psychiatrycznym, uszło uwadze społecznej.

bo właśnie tylko tym się różnią zakłady zamkniete od obozów zagłady że mordy w szpitalach psychiatrycznych odbywają się za zamkniętymi drzwiami i nie są masowe bo takich rozpaczliwie samotnych jest mało w populacji.dlatego zawsze te morderstwa uchodzą uwadze społecznej.takiego rozpaczliwie samotnego który nie uczy sie,nie pracuje,nic nie znaczy zastrzelić?nie!bo to by było morderstwo.ale i personel nie chce takiego karmić i grzać takiemu izolatke do końca życia na koszt państwa więc ewentualnie robią doświadczenia na takich kończące się raz kalectwem raz zgonem wymaga opieki i zajmuje łóżko-niech zejdzie.tak samo robią w zakładach geriatrycznych z samotnymi starcami i w hospicjach onkologicznych.myślisz że tam ich leczą?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez essprit 06 sty 2015, 18:04
Ego, a ty masz 3 lata żeby wierzyć w opowieści Nieboszczyka ?

Szp. psychiatryczny jest takim samym szpitalem jak każdy inny.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nieboszczyk 06 sty 2015, 18:08
essprit, a ty masz mamusię,tatusia,kolężke ze szkoły,chłopaczka który cie nosi na barana i zaproszenia specjalne gdzie popadnie żeby wierzyć że szpital psychiatryczny nie różni się wiele od prywatnego szpitala chirurgii szczękowej?obudz się bo w każdej chwili może ci braknąć tego kto cie nosi na barana i boleśnie upadniesz na zimną ziemię
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez ego 06 sty 2015, 18:34
nieboszczyk napisał(a):dlatego zawsze te morderstwa uchodzą uwadze społecznej
Jakby każdy psychiczny, nawet gdy jest ich mało, kończył śmiercią w psychiatryku, to by nie uszły, tak samo jak gdyby średnia śmiertelność pacjentów psychiatryka, była wysoka w porównaniu z innymi oddziałami, bardziej inwazyjnymi.

nieboszczyk napisał(a):myślisz że tam ich leczą?
Wcale tak nie myślę, raczej uważam, że tam w najlepszym wypadku czekają, aż taki delikwent kitnie i czym szybciej, tym lepiej.

Swoją drogą, szkoda, że eutanazja nie jest oficjalnie legalna, ja bym się zgłosiła na ochotnika.

essprit Ja nie muszę specjalnie wierzyć w jego opowieści , bo ja mam bardzo zbliżony do niego pogląd na tę sprawę. Świry nie są społeczeństwu do niczego potrzebne, no może po za podnoszeniem własnej wartości, przez porównanie własnej normalności, że świrostwem... :?
ego

przez essprit 06 sty 2015, 18:42
no to Ego jak niby dochodzi do tych morderstw ?
Jak to się odbywa ?

przez ego 06 sty 2015, 18:56
Podaje się stosowne "leki" i pacjent zasypia... na wieki. ;)
ego

przez essprit 06 sty 2015, 18:58
Hmmm ...

przez Hans 06 sty 2015, 18:59
ego napisał(a):Podaje się stosowne "leki" i pacjent zasypia... na wieki. ;)

Nie w Polsce. To by było zbyt piękne, żeby było prawdziwe.
Feed your head
Feed your head

przez wel2 06 sty 2015, 19:00
wierzę że różnie można interpretować rzeczywistość i nie wszystko w życiu jest piękne

byłam kiedyś na oddziale dziennym gdzie byli pacjenci np. po pobycie w szpitalu
i mogłabym skomentować że było tam sielsko i anielsko.

wydaje mi się że zawsze jest jakieś niezrozumienie pomiędzy pacjentem a lekarzem/terapeutą.
Ale to co się tam działo miało dobry sens.

I w życiu bym nie powiedziała że to jakaś odnoga brutalnie działającej opieki medycznej.

Wręcz przeciwnie !!!
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

przez ego 06 sty 2015, 19:10
Hans, why?
ego

przez Hans 06 sty 2015, 19:15
Bo takie miejsca byłyby masowo oblegane przez samobójców. Lepiej dostać skuteczną dawkę leku i się nie obudzić, jest to z pewnością szybsze i mniej bolesne niż kombinowanie ze sznurami, rzucaniem się pod pociąg, rzucaniem z wysokości, próbami zamarznięcia, rozbiciem się samochodem o drzewo, trucie się domowymi sposobami, podcinaniem żył itd.

Sam bym pewnie był już "klientem" takiego przybytku w momencie, kiedy nie tliła się już żadna iskierka nadziei, a tak to póki co psychiatra mi kiedyś powiedziała, jak jej powiedziałem, jaką mam wadę serca, że od tego się nie umiera i się śmiała do rozpuku, myśląc zapewne "żyj gnoju, nic nie boli tak jak życie!".

Taki raj to mają o ile dobrze pamiętam w Belgii, gdzie chorzy na depresję mogą się poddać eutanazji.
Feed your head
Feed your head

przez ego 06 sty 2015, 19:49
Hans, nie zabijaj resztek mojej nadzieji... :silence:
ego

przez Hans 06 sty 2015, 19:59
ego, niestety, jesteśmy skazani na taką śmierć jaką w podpisie ma nieboszczyk, z tym, że bardzo powolną. Pocieszające jest to, że z każdą sekundą jest ona coraz bliższa. :D
Feed your head
Feed your head

Sortuj wg