Witajcie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witajcie

przez 520m.n.p.m. 03 sty 2015, 00:12
Nie chcę.

ok twoja decyzja
Chciałem zrobić to czego sie już nie da

A możesz napisać konkretnie o co chodzi? Ja też bym chciała zrobić coś czego się nie da, zmienić wykształcenie o 180 stopni, powiedzieć komuś coś ważnego ale ta osoba już nie żyje, wykorzystać okazję która już przepadła itp.
Zostaję w celi do czasu az się nie przełamię i nie powiesze na kracie.
Tylko że to cela w której siedzisz nie ma krat, kraty są tylko w twojej głowie.
To najwspanialsze chwile zmarnowałem. Nie jakieś tam głupoty.
Chwila według słownika języka polskiego to punkt w czasie. Chwili nie da się zmarnować, można ją przeżyć i nazwać np. najwspanialszą, najgorszą, piękną itp.
Całe życie składa się z takich punktów w czasie, trzeba się z tym pogodzić, że mijają. Przyjdą następne chwile, w dużej mierze od ciebie zależy czy będą najwspanialsze, wspaniale, przeciętne, kiepskie, złe, czy najgorsze.
W dobre dni warto wierzyć. Daruj mi, pozwól przeżyć Choćby w snach, pozwól przeżyć dobre dni. Nie ma lepszych dni od dobrych razem z Tobą.
Czerwone Gitary - Mam dobry dzień

Witajcie

przez Fujikuro 04 sty 2015, 00:51
Żyć jak człowiek chcę.
Przeżywać to czego nie przesyłek nigdy w wieku 17-20 lat.
Głupie decyzje, spontaniczne dzialania. Młodzieńcze odwazajemnione zauroczenia.
Wiecznie człowiek był poważny, wstydził się i tak zostało.
Bo wstyd, bo ja tak nie zrobię, bo co inni pomysla.
Lata przepadly a ja się zachowywalem jak emeryt.
W moim wieku to nie da się nic zrobic już.
Zero znajomych i rodziny.
Nie cofniemy czasu. Co przegapilismy nie odzyskany.
Kobieta nie urodzi dziecka w wieku 60 lat.
Środki typu adopcja to juz tylko lizanie loda przez folię

Witajcie

przez 520m.n.p.m. 04 sty 2015, 18:21
Żyć jak człowiek chcę.

Jesteś człowiekiem, byłeś człowiekiem i zawsze nim będziesz. Twoja sytuacja jest typowa, jest mnóstwo ludzi, którzy mają podobne problemy jak ty, czują się podobnie, myślą podobnie. Nikt nie ma idealnego życia, tylko w reklamie są idealni ludzie.
Przeżywać to czego nie przesyłek nigdy w wieku 17-20 lat.
Głupie decyzje, spontaniczne dzialania. Młodzieńcze odwazajemnione zauroczenia.

Taki banał: tyle masz lat na ile się czujesz, nic nie stoi na przeszkodzie żeby być spontanicznym, zakochać się, zauroczyć, to można robić w każdym wieku, a głupich decyzji to lepiej w żadnym wieku nie podejmować, ale i tego nie da się uniknąć, będziesz miła 50 lat i też możesz podjąć głupią decyzje.
Wiecznie człowiek był poważny, wstydził się i tak zostało.
Bo wstyd, bo ja tak nie zrobię, bo co inni pomysla.
Lata przepadly a ja się zachowywalem jak emeryt.
W moim wieku to nie da się nic zrobic już.
Zero znajomych i rodziny.
Nie cofniemy czasu. Co przegapilismy nie odzyskany.

Gorąco polecam książkę: John Bradshaw., Toksyczny wstyd. Jak uzdrowić wstyd, który cię zniewala
To właśnie ten wstyd cię ogranicza w byciu spontanicznym, wesołym, towarzyskim. Jak się z niego wyleczysz to przestaniesz myśleć, że już jesteś na coś za stary. To ten wstyd ci mówi, że najlepsze lata przepadły i ten wstyd cię oskarża, że tego nie zrobiłeś, tam tego nie zrobiłeś, jesteś za poważny, taki, śmaki. Nie wiem skąd on jest akurat u ciebie, ale ktoś kiedy często i gęsto cię zawstydzał. Chcesz być wolny wylecz się z tego wstydu, to możliwe, w tej książce są różne ćwiczenia, no i lepiej poznasz przeciwnika, bo na razie walczysz sam ze sobą, a nie ze wstydem.
Kobieta nie urodzi dziecka w wieku 60 lat.
Środki typu adopcja to juz tylko lizanie loda przez folię

Z tego co wiem nie jesteś kobietą która ma 60 lat. Jesteś mężczyzną który ma zaledwie 33 lata, czyli dojrzały facet, jakiego wiele kobiet szuka.
Powodzenia :)
W dobre dni warto wierzyć. Daruj mi, pozwól przeżyć Choćby w snach, pozwól przeżyć dobre dni. Nie ma lepszych dni od dobrych razem z Tobą.
Czerwone Gitary - Mam dobry dzień

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg