Witam na forum ...

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam na forum ...

przez alibaba 29 gru 2014, 23:37
Leczę depresję od 2 miesięcy. Ta depresja powracała w chwilach dużego stresu od wieku nastoletniego (wtedy nie leczyłem jej). Mój obecny problem dotyczy tabletek nasennych (mam Senzop).
Złapałem się już drugi raz na tym (od ostatniego leczenia sprzed kilku lat), że zażywam leki nasenne w ciągu dnia na poprawę samopoczucia i dodanie sobie odwagi w relacjach z ludźmi, przy wystąpieniach publicznych, a ostatnio praktycznie codziennie. Wiem, że to nienormalne (mylę się?). Nie wiem, czy to przy okazji depresji wystąpiła fobia społeczna, a może mam ją ciągle?
Chyba traktuję te leki jako coś w rodzaju leków uspokajających. Walczę z sennością w ciągu dnia i muszę skupić się na tym co robię, mówię i jak reaguję, i jakoś mi to łatwo przychodzi, niż bez zażycia Senzopu, bez którego po prostu paraliżuje mnie swoisty strach i brak odwagi w kontaktach z ludźmi. Wcześniej przed deprechą tak nie było. Jestem uzależniony ... Biorę połówkę (z 7,5 mg) na dzień lub częściej, na noc Mirtor 15 mg. Poradzicie coś?

Pozdrawiam
A

Witam na forum ...

przez agusiaww 31 gru 2014, 18:37
alibaba, udac sie do lekarza niech przepise lekki uspokajajacy, a tych innych zrezygnowac zostawic tylko na noc.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Witam na forum ...

przez alibaba 31 gru 2014, 23:53
Dostałem seronil 10 mg. Może to jest to, co mi trzeba.

Szczęśliwego Nowego Roku !
Duuuuuuuuużo dobrego samopoczucia i humoru !

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg