Ahoj, dzień dobry, cześć i czołem!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Kubulek 28 gru 2014, 23:25
Hej. Zaglądałem tu już niejednokrotnie, za każdym razem po pewnym czasie panicznie zamykając zakładkę i wmawiając sobie że "nie, to nie to, to na pewno coś innego". Po wydaniu masy pieniędzy na przeróżnych lekarzy i badania, pani neurolog skierowała mnie do poradni psychiatrycznej z objawami nerwicy "niepamiętamjakiej". W sumie od początku to podejrzewałem, ale nie dopuszczałem tego do świadomości. No bo jak to tak walczyć z samym sobą... i co to za choroba, której nie można wyciąć skalpelem.

Może to zabrzmi okrutnie, ale po dzisiejszej lekturze forum czuje się lepiej, bo koniec końców nie tylko ja mam problem z samym sobą. Naprawdę czuję się spokojniejszy, że nie jestem sam z tematem i jeszcze spokojniejszy jak czytam, że da się z tego wyjść.

To tyle na początek, resztę mojej historii będę dopisywał już pewnie w odpowiednich wątkach :)
The lunatic is in my head.

przez ekspert_abcZdrowie 29 gru 2014, 15:30
Witaj Kubulek!

Czy byłeś już w poradni psychiatrycznej i zostałeś dokładnie zdiagnozowany? Czy dookreślono, jaki masz rodzaj nerwicy (nerwica natręctw, nerwica lękowa etc.)? Podjąłeś leczenie - leki i/lub psychoterapia? Mam nadzieję, że wiedząc już dokładnie, co Ci jest, będziesz miał siłę do walki ;) Pozdrawiam i życzę powodzenia!
Psycholog

przez kosmostrada 29 gru 2014, 20:21
Kubulek, chyba właśnie o to chodzi, aby po buszowaniu na forum czuc się lepiej... Witaj więc, ale nie poprzestań tylko na forum, powalcz o to, żeby twoje życie w realu nabrało smaku!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg