cześć

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

cześć

przez KarolinaJ81 21 gru 2014, 10:37
dzien dobry, cześć, mam 31 lat, mieszkam w Warszawie. Od wielu lat zmagam się z depresją. Rok temu zostałam zdiagnozowana, rozpoczełam terapię i wspomaganie farmakologiczne. Farmakologia pomogła, terapia okazała się absolutną porażką. Terapeutka połowę sesji pisała smsy, wykorzystywała swoją przewagę (krzyczała, złościła się, gdy nie zgadzałam się, z tym co mówi), cała sesja była do bólu przewidywalna. Gdy na ostatniej sesji powiedziałam jej co myślę, kazała mi wyjść. Zapłacić i wyjść.

Dziś próbuję znaleźć siły, żeby zacząć od nowa. Rozpocząć terapię, wrócić do farmakologii. Wierzę, że znajdę tu osoby, dzięki którym będzie mi łatwiej.

cześć

przez Kontrast 21 gru 2014, 11:13
Witam
Trafilas na bardzo nieodpowiednia osobe ale nie poddawaj sie, bo warto sobie pomoc.
Pozdrawiam
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

cześć

przez wel2 21 gru 2014, 11:43
yezuu, co za kobieta. Ona pracowała w jakiejś instytucji ? i miała te wszystkie certyfikaty ?
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg