Przywitanie weteranki

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Przywitanie weteranki

przez Angerboda 13 gru 2014, 22:48
Na wstepie zaznacze, ze zepsul mi sie alt na laptopie i nie bedzie polskich znakow - sama tego nie lubie, wiec sie usprawiedliwiam. To nie lenistwo, a zlosliwosc martwej rzeczy ;)
Mam 25 lat, a od 15 zmagam sie z szeroko pojetymi zaburzeniami. Zaczelo sie od nerwic: przerobilam m.in. nerwice natrectw i nerwice (fobie) szkolna. Uzywam czasu przeszlego, bo niewiele z tych nerwic pozostalo, poza wkladaniem lewego buta jako pierwszego (jestem leworeczna i za dzieciaka ubzduralam sobie, ze pierwszenstwo lewego buta zapewni mi pomyslnosc) :).
Pierwszy powazny zgrzyt nastapil, kiedy zaczelam cholernie przejmowac sie ocenami. Bezsennosc, leki, wymioty, histeria, ograniczenie kontaktow z rowiesnikami, zwlaszcza tymi, ktorzy w moim mniemaniu byli, przepraszam za slowo, glabami.
Na poczatku liceum obawialam sie z kolei braku akceptacji, przeinaczonej opinii na swoj temat. Objawy tego leku staly sie tak nieznosne, ze moja mama i ja zdecydowalysmy o pierwszej w moim zyciu wizycie u psychiatry. Lek "licealny" towarzyszyl mi jeszcze przez poczatek pierwszego roku studiow (wyprowadzilam sie z domu do duzego miasta uniwersyteckiego). Potem niestety dala o sobie znac depresja lekowa, ktora zostala w koncu zdiagnozowana
(pisze w koncu, bo moj poprzedni lekarz sie nie sprawdzil i znalazlam pomoc u innego) i z ktora borykam sie do dzis. Objawow przytaczac nie musze, bo sadze, ze wszyscy depresyjni i inni forumowicze doskonale wiedza z czym to sie je ;-)
Efekt jest taki, ze studia sa w zawieszeniu, stracilam prace, mam na karku MOCNO dysfunkcyjna rodzine (wrocilam z koniecznosci do rodzinnego miasta, licze, ze nie na dlugo) i staram sie poukladac siebie. Zdecydowalam sie na rejestracje na forum, bo sadze, ze "towarzysze niedoli" zrozumieja problem o niebo lepiej, niz nawet najlepszy, ale zdrowy przyjaciel. Zatem dzien dobry, a raczej dobry wieczor Wszystkim :)

Przywitanie weteranki

przez Arhol 13 gru 2014, 22:51
Witamy w świrlandzie,niech obłęd i pjerdolnięcie będą z tobą.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Przywitanie weteranki

przez Fizli 13 gru 2014, 22:59
Arhol, praśne słowa gnomie

Angerboda, Yo, albo tu wsiąkniesz i zostaniesz albo spierdzielisz za 48H
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
Albert Einstein
Każdą kolejną żyletkę nawlekam na szyje

>>http://www.youtube.com/watch?v=xNJUWFOTDDM<<

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Przywitanie weteranki

przez jasaw 13 gru 2014, 23:16
Angerboda, witaj :D Towarzysze niedoli na pewno Ci pomogą, zrozumieją, wesprą również :!:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Przywitanie weteranki

przez Angerboda 13 gru 2014, 23:26
Eee, widze, ze jest spoko,zostane :D Ale chyba cos mi net zaszalal i zrobilam dubel tematu
"Odnosił wrażenie jakby cały był jednym wielkim chaosem. Bał się, że straci panowanie nad sobą. Starał się myśleć o czymkolwiek, o czymś zupełnie obojętnym, byle nie o tym co go gnębiło, ale zupełnie mu się to nie udawało."

Przywitanie weteranki

przez Arhol 13 gru 2014, 23:36
nie,czasem w serwerowni w bangladeszu turbany zbytnio się uganiają za kozami zamiast dokładać do pieca,wtedy trzeba ich pogonić,ale przed tym zwykle tematy się dooblują itd.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Przywitanie weteranki

przez Angerboda 14 gru 2014, 00:02
Dzieki Arhol, bede pamietac, ze nie kozy, ale piec
"Odnosił wrażenie jakby cały był jednym wielkim chaosem. Bał się, że straci panowanie nad sobą. Starał się myśleć o czymkolwiek, o czymś zupełnie obojętnym, byle nie o tym co go gnębiło, ale zupełnie mu się to nie udawało."

Przywitanie weteranki

przez Fizli 14 gru 2014, 00:34
eeeeeeeee ok możesz zostać kolejna osoba z futuramą w avku, zezwalam
Albert Einstein

Przywitanie weteranki

przez Angerboda 14 gru 2014, 00:48
Nie jestem fanka Futuramy, po prostu ten mem mnie bawi. Czesto odwiedzam 9gag, to wsjo.

Przywitanie weteranki

przez Arhol 14 gru 2014, 00:50
Ojaa,fellow 9gager : O.
Moderator

Przywitanie weteranki

przez Fizli 14 gru 2014, 00:54
fuck a już myślałem...
Albert Einstein

Przywitanie weteranki

przez Angerboda 14 gru 2014, 01:01
Nie inaczej, 9gag na swoj sposob pomaga, kiedy nie chce sie myslec o czymkolwiek. A i smiesznie bywa
Jeszcze nie kumam Waszych zwyczajow, sarkazmow, hermetycznych zarcikow, ale sie podszkole, obiecuje ;)

Przywitanie weteranki

przez Fizli 14 gru 2014, 01:06
Arhol, to menda na niego nie wywracaj uwagi, serio on cie sprowadzi na złą drogę
Albert Einstein

Przywitanie weteranki

przez Arhol 14 gru 2014, 01:13
Fizli, cii,nowa dusza na rzecz serwera dopiero potem zostaje wkupiona.. i to wcale nie jest zua droga,at least we have rocket fuel,vodka and cookies
Nie inaczej, 9gag na swoj sposob pomaga, kiedy nie chce sie myslec o czymkolwiek. A i smiesznie bywa

trzeba kiedyś zdobyć główną,jeszcze nie wiem jak,ale się uda.
Moderator

Sortuj wg