Cześć wszystkim !

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześć wszystkim !

przez ewela20 09 gru 2014, 23:03
Hej ! większość z nas tak ma !ja to sobie tłumacze że to poprostu szara rzeczywistość i że takie jest życie . niby jest nas (człowiek)tak dużo a w głębi duszy wszyscy samotni .Ja także po skończeniu szkoły praktycznie nie mam kontaktu z moimi znajomymi i taka pustka tylko zostaje a tych których poznaje to totalna olewka i nasza znajomosc nie jest długa .

Cześć wszystkim !

przez patologia 09 gru 2014, 23:07
White Rabbit Prawda, jest to trudne, nawet bardzo, ale wciąż osiągalne. Z resztą i tak każdy do tego dojdzie prędzej czy później, jeśli przetrwa najgorszy czas, po którym mózg sam doprowadzi jakiejś psychicznej stabilizacji. Jednak żeby uniknąć tego najgorszego czasu można świadomie wyprzeć się pragnień, których z tego czy innego powodu nie spełnimy. Nie jest to recepta na szczęście, jeśli bawimy się w analogie to można porównać do amputacji chorej kończyny. Po amputacji nikt nie jest szczęśliwy, po prostu mniejsze zło. Przynajmniej takie moje zdanie.

Wydaje mi się, że rozumiem co czuje autor tematu, dlatego nie powiem mu "wyjdź do ludzi".

Cześć wszystkim !

przez kertyl 11 gru 2014, 01:18
Hej Terwer4 :D

Widzę że jesteś bardzo, bardzo mądry. :P Czytasz do 5 książek w tyg., to wychodzi jakieś 260 książek w roku. Uff...cholernie takich ludzi podziwiam Ja dochodzę do 90-100. Rozmowa z Tobą to musi byś niemała przyjemność. Wiele bym dał za takiego przyjaciela. Jesteś prawnikiem i filozofem, tak? Ja myślę że może Ty po prostu, patrząc na Twój potencjał oczekujesz równego sobie pod względem np. intelektualnym, mentalnym, hobbystycznym. I masz problem ze znalezieniem sobie podobnych. Człowiek wyczuwa czy nadaje na tych samych falach. Trudno wychodzą relacje dajmy na to z osobami o innych zupełnie horyzontach, kulturach, nacjach. Każdy szuka tzw. ''swojego chłopa''. Ludzie też w sumie niewiele czytają... Znam osoby co studiują powiedzmy historię a nie znają dat powstań czy daty I wojny światowej. I nie czują dyskomfortu. Rozumiesz? I jeszcze im to imponuje. Po prostu porażka... :hide: :hide: :hide: Społeczeństwo woli tv. Widać takie są gusta społeczne. Ostatnio czekając na busa czytałem książkę na przystanku. Jakaś kobieta do mnie zdziwiona mówi: o pan czyta ksiązke? To jeszcze się czyta dziś. A więc czemu się dziwimy....I każdy patrzyl z przyklejonym smartfonem do łapy dziwnie na mnie, a nie na nią.

Ja w sumie mam również niewielu przyjaciół. Staram się czesto gdzieś wychodzić, ale też bardzo dużo pracuję. .Współczuję Ci stary.... Jeju taki gość nie ma znajomych, dziewczyny... no koniec świata...A czym się interesujesz? Ile znasz języków? Skąd jesteś?

Trzymaj się. Nie usychaj, nie wiem czemu Cię ludzie nie dostrzegają. Robisz widze z opisu wszystko jak trzeba. Boże co Ci ludzie chcą.. Mają diamenty i nie widzą...

Jestem na pw. Odpiszę na pewno. ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Cześć wszystkim !

przez Petek 14 kwi 2015, 21:55
Miał tak samo jak ja mam usycham każdego dnia i jeszcze psychiatra wykończyła mnie psychotropami że teraz wyglądam jak ćpun. Byłem tak dobry w życiu a dobrzy ludzie maja przejebane bo tak im się robi za co pytam się? Za swoje dobro? ( lat we Musze się pozegnac z życiem
Pusta przestrzeń przypomni ci o błedach
Chciałeś ognia to z piekła ogień cie dosiega

Cześć wszystkim !

przez Afektywka 15 kwi 2015, 08:43
Hej :) Jeśli jeszcze odczuwasz taką potrzebę, to możesz do mnie napisać :) Lubię poznawać ciekawych ludzi. Na początek krótka informacja o mnie, żebyś ewentualnie wiedział w co się pakujesz ;) Interesuję się głównie psami i religią. Lubię pofilozofować. Z tym, że ja jestem dopiero w liceum xd, i to jeszcze na humanie :p Uwielbiam rozmawiać o życiu :D

Cześć wszystkim !

przez Petek 15 kwi 2015, 19:30
On już nie żyje
Pusta przestrzeń przypomni ci o błedach
Chciałeś ognia to z piekła ogień cie dosiega

Cześć wszystkim !

przez joaszka 15 kwi 2015, 20:20
gdzie-jest-dawny-u-ytkownik-tego-forum-t6758-3724.html

-- 15 kwi 2015, 20:22 --

Aż mnie serce zabolało, jak zobaczyłam nowe posty w tym temacie...
joaszka

Cześć wszystkim !

przez asl 15 kwi 2015, 20:51
serce boli naprawdę :cry:
asl

Sortuj wg