Witam, czy można?

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam, czy można?

przez Olucha 04 gru 2014, 22:50
Witajcie
Jestem Ola, mam 24 lata.
Z depresją zmagam się od 16 roku życia.
Ostatnio mam ciężki czas.
DDA, Depresja, Nerwica Lękowa.
Ketrelowa Królowa.

Witam, czy można?

przez Fizli 04 gru 2014, 22:58
Olucha, witaj czy można? NIE! no może jeśli masz ziemniaki jak masz ziemniaki to spoko :D, hm przedstawiłaś się. Macin 21 lut, też depra :D. jak cuś to pisz z chęcią pokikam (paczta jak muodzirzofo ne)
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
Albert Einstein
Każdą kolejną żyletkę nawlekam na szyje

>>http://www.youtube.com/watch?v=xNJUWFOTDDM<<

Witam, czy można?

przez MarioW 04 gru 2014, 23:00
Hey Ola! Powiedz coś o sobie, dlaczego przeżywasz trudne chwile? Jak napiszesz coś więcej, może ktoś będzie w stanie Ci pomóc, albo podzielić się doświadczeniami.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam, czy można?

przez Olucha 05 gru 2014, 14:44
We wrześniu, kiedy już od 3 miesięcy czułam się lepiej odstawiłam leki za radą lekarza.
Niestety moi rodzice się rozwodzą teraz i panuje bardzo napięta atmosfera w moim domu, z którego zresztą wywalił mnie ojciec (mam dom na wsi pod Wawą, ale od 5 lat mieszkałam i utrzymywałam się sama w Wawie, niestety ostatni epizod depry uniemożliwił mi stałe pracowanie, dlatego zaczęłam mieć problemy finansowe. stary się wkurzył i wywalił mnie z domu żebym przeszła "szkołę życia" bo wg. niego depra to zmyślona sprawa, zresztą on jest alkoholikiem)
Nie mam gdzie mieszkać, właściwie jestem bezdomna. Mieszkam u faceta z którym jestem w związku, a związek ten pozostawia bardzo wiele do życzenia (nawet mnie nie przytula, ani nie chce ze mną szczerze pogadać, nie mówiąc już o innych sprawach). Próbuje coś naprawić w sobie już od roku żeby to się zmieniło, ale nic nie daje. Kilka tygodni temu zostałam wykorzystana seksualnie przez kolegę (prawdopodobnie dosypał mi coś do picia) i chyba nie muszę mówić jak zareagował mój facet - zupełnie jakbym go zdradziła. Ja czuje obrzydzenie do siebie i siebie już i tak wystarczająco nienawidzę, ale on niestety jeszcze bardziej się ode mnie oddalił. Mieszkam nadal u niego bo nie mam gdzie pójść, ale sami się domyślacie pewnie jak to musi wyglądać... w dodatku pracujemy razem. Ledwo już ciągnę to wszystko i jestem już niemal przekonana że powinnam umrzeć. Cały w tym ambarans że boje się to zrobić (mam malutkiego chrześniaka), przez co mam okropne wyrzuty sumienia.
DDA, Depresja, Nerwica Lękowa.
Ketrelowa Królowa.

Witam, czy można?

przez on123 05 gru 2014, 17:23
Witaj Olucha, spójrz na rozwód rodziców inaczej, może z mamą się dogadasz i u niej zamieszkasz? Poszukaj swoich lepszych stron, nie myśl że siebie nienawidzisz, z takim nastawieniem masz małe szanse na polepszenie.

Witam, czy można?

przez sulpiryd34 05 gru 2014, 22:20
Cześć!
Fluoksetyna 20 mg
Wenlafaksyna 37,5 mg
Olanzapina 5 mg
Clonazepam 6 mg
Convulex 300 mg
Baclofen 100 mg
Disulfiram 250 mg

Witam, czy można?

przez bittersweet 06 gru 2014, 07:56
Olucha, na Twoim miejscu wróciłambym do leków, odstawisz kiedy poprawi sie Twoja sytuacja
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Sortuj wg