Hej

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Hej

przez Nieafektywna 14 gru 2014, 21:15
Witaj, też jestem ze Szczecina. Zgłoś sie do Poradni na Żołnierskiej, przyjmą Cię bez skierowania(już to przechodzilam ;)), w pierwszy dzien dostaniesz sie do psychiatry, otrzymasz skierowanie do psychoterapeuty,ale musisz sie liczyc z dlugim okresem oczekiwania.

Pozdrawiam :)

Hej

przez singiel30 14 gru 2014, 23:06
W sumie to kiedyś, jakieś 5 lat temu byłem u psychologa i wylądowałem na DDA, po drodze miałem badanie psychiatryczne - taki szybki zestaw różnych pytań - i nie bardzo mi się to podobało bo nie widziałem w tym sensu, a część pytań była strasznie niejednoznaczna. Koniec końców psychiatra stwierdził że ze mną jest wszystko ok tylko że jestem typowym dda [choć wyników badania nie poznałem]

W dda nie mieszczą się takie rzeczy jak:
-niestabilność emocjonalna spowodowana wyraźnymi wahaniami nastroju
-niestosowny, intensywny gniew lub trudności z kontrolowaniem gniewu

To jest z wikipedii o borderline [reszta cech raczej nie pasuje zupełnie]. Z drugiej strony przynajmniej ta 2 cecha tyczy się po prostu choleryków :lol: i mam ciągle poważne wątpliwości czy jest to powód iść z tym do psychologa, tym bardziej że miałem po kim tą cechę odziedziczyć.

Kiedyś byłem na Żołnierskiej i wszedłem tam do budynku, jak zobaczyłem jaki ponury nastrój tam panuje to aż mi się głupio zrobiło. Spytałem tam o coś i dałem nogę, strasznie depresyjne miejsce.

Jakbym miał się zdecydować na wizytę to co niby miałbym w rejestracji powiedzieć, że co ja chce?

Hej

przez Candy14 15 gru 2014, 00:16
W dda nie mieszczą się takie rzeczy jak:
-niestabilność emocjonalna spowodowana wyraźnymi wahaniami nastroju
-niestosowny, intensywny gniew lub trudności z kontrolowaniem gniewu

a niby dlaczego sie nie mieszcza? raczej sa typowe
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Hej

przez Nieafektywna 15 gru 2014, 21:34
singiel30 napisał(a):
Kiedyś byłem na Żołnierskiej i wszedłem tam do budynku, jak zobaczyłem jaki ponury nastrój tam panuje to aż mi się głupio zrobiło. Spytałem tam o coś i dałem nogę, strasznie depresyjne miejsce.

Jakbym miał się zdecydować na wizytę to co niby miałbym w rejestracji powiedzieć, że co ja chce?

No wiesz, ja na Żołnierskiej też nie czułam się jak w sanatorium ;) Miejsce jest dokładnie takie jak opisałeś: ponure i depresyjne, przed rejestracją dostałam ataku paniki, a na korytarzu mijałam przygnębionych ludzi.Taka specyfika tego miejsca ;) Zgłosiłam się tam po rozstaniu i przy okazji dowiedziałam się o swoich zaburzeniach.

Do rejestracji (tylko nie uciekaj ;)) zgłoś się najlepiej ok 8.00 rano, powiedz,że chcialbys zalozyć kartę i zapisać sie do psychiatry, jeszcze tego samego dnia będziesz czekał na wizytę.
Powodzenia
Ja z koleżanka - DeadHead serdecznie Cię pozdrawiam :papa: , idziemy jutro po leki. Mozesz sie z nami zabrać. Powodzenia

Hej

przez singiel30 16 gru 2014, 00:21
Iść na 8 rano i czekać pół dnia na wizytę? W obecnej sytuacji zawodowej to nierealne, jak nawet na jeden dzień wolnego nie mogę dostać w pracy :time:

ps. nie chce z nikim iść, jestem zbyt aspołeczny :105:

Sortuj wg