Zdołowana

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Zdołowana

przez Alexandrine87 28 lis 2014, 01:59
Witajcie,

od jakiegoś czasu obserwuję to forum. Dopiero teraz postanowiłam nieco się tu otworzyć, mam nadzieję znaleźć tu bratnie dusze lub przynajmniej osoby, które zechcą mnie wysłuchać.

Od 5 lat mam stany depresyjne i niezbyt umiem poradzić sobie z rzeczywistością. Próbowałam terapii, ale niestety nie znalazłam jeszcze psychologa, który tak naprawdę by mnie wysłuchał. Dlatego pomyślałam, że chociaż tutaj będę miała z kim szczerze pogadać o swoich problemach, bo niestety nie mam oparcia w bliskich.

Pozdrawiam
Alex
Alexandrine87

Zdołowana

przez Saraid 28 lis 2014, 03:49
Alexandrine87, Witaj na forum ,od tego jesteśmy także by sobie pomagać.Brałaś leki przeciwdepresyjne?
Saraid

Zdołowana

przez sailorka 28 lis 2014, 09:09
Alexandrine87, jeśli jesteś z Warszawy lub okolic, to mogę Ci polecić dobrego psychologa-terapeutę.
Cześć, jestem czubkiem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zdołowana

przez amelia83 28 lis 2014, 11:42
Alexandrine87, witaj :)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Zdołowana

przez Alexandrine87 28 lis 2014, 14:02
U tych psychologów, a nawet psychiatrów, u których byłam żaden z nich nie zalecił mi stosowania leków. I tak, jestem z okolic Warszawy :smile:
Alexandrine87

Zdołowana

przez sulpiryd34 28 lis 2014, 14:58
cześć!!!
Fluoksetyna 20 mg
Wenlafaksyna 37,5 mg
Olanzapina 5 mg
Clonazepam 6 mg
Convulex 300 mg
Baclofen 100 mg
Disulfiram 250 mg

Zdołowana

przez Alexandrine87 28 lis 2014, 15:17
hej :)
Alexandrine87

Zdołowana

przez Saraid 28 lis 2014, 16:01
Alexandrine87 napisał(a):U tych psychologów, a nawet psychiatrów, u których byłam żaden z nich nie zalecił mi stosowania leków. I tak, jestem z okolic Warszawy :smile:

Mozliwe że dobra psychoterapia by Ci pomogła i bez leków .Tylko psychoterapia u psychoterapeuty nie psychologa i w odpowiednim nurcie.
Saraid

Zdołowana

przez Ferdynand k 28 lis 2014, 16:07
Alexandrine87, muszę Cię zmartwić niektóre grupy raczej wsparcia tu nie oferują wręcz przeciwnie
Naczelny Użyszkodnik

Zdołowana

przez Alexandrine87 28 lis 2014, 22:07
white Lily napisał(a):
Alexandrine87 napisał(a):U tych psychologów, a nawet psychiatrów, u których byłam żaden z nich nie zalecił mi stosowania leków. I tak, jestem z okolic Warszawy :smile:

Mozliwe że dobra psychoterapia by Ci pomogła i bez leków .Tylko psychoterapia u psychoterapeuty nie psychologa i w odpowiednim nurcie.

3 osoby próbowały na mnie tej tzw. metody lustra. Na mnie ta metoda po prostu nie działa i zniechęcona (tą i jeszcze jedną kwestią) zrezygnowałam z dalszego poszukiwania. Nie podobało mi się, że ludzie nie próbowali ze mną w ogóle nawiązać dialogu, rozmowy, żeby każdy mój problem jakoś przegadać. Nie chciałam mieć w lekarzach znajomych, czy słuchać o ich życiu, ale chciałam móc z kimś po prostu pogadać i słyszeć od 2 strony odzew, a nie gadać tak jak do ściany. A Wam jakie metody najlepiej służą?
Alexandrine87

Zdołowana

przez Victorius17 28 lis 2014, 22:17
Mi najlepiej służą Setaloft 100 mg i Fluanxol do tego suple Bodymax i Cumind. A na dokładkę wk....wienie na całe moje dotychczasowe życie i związana z tym silna chęć zmiany na lepsze.

JESTEM PIEPRZONYM CZAKIEM NORYSEM I ZWYCIĘŻĘ!!! ;)
Victorius17

Zdołowana

przez tahela 28 lis 2014, 22:46
Alexandrine87,
czesc ile masz lat, czy te stany zaczeły sie od jakiegos wydarzenia czy same tak endogennie, i kiedy jest lepiej a kiedy gorzej?
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Zdołowana

przez Alexandrine87 28 lis 2014, 23:33
Mam 27 lat, niedługo 28. Początki choroby zaczęły się jakieś 5 lat temu, ale wtedy umiałam jeszcze je jakoś opanować, dopiero po związku z alkoholikiem nie potrafiłam się już pozbierać. Jestem też ofiarą nadopiekuńczych rodziców, więcej o sobie napisałam w tym wątku, także jakby ktoś chciał poczytać to zapraszam.

post1862094.html#p1862094
Alexandrine87

Sortuj wg