nerwica !! nie myśl o niej !!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

nerwica !! nie myśl o niej !!

przez PAULINA :* 18 gru 2006, 15:26
JESTEM TU NOWA MAM 13 LAT OD OKOŁO 3 LAT CIERPIE NA NERWICE LENKOWĄ STRASZNIE BOJE SIĘ WYMIOTÓW !! CAŁY CZAS CZUJE ŻE MI NIE DOBRZE NIERAZ W NOCY BUDZE SIE I NIE MOGE SPAĆ PLACZE PO NOCACH BO MYŚLE ŻE ZARAZ ZWYMIOTUJE !! ZAUWAŻYŁAM ŻE KIEDY JESTEM CZYMŚ ZAJĘTA ALBO O TYM NIE MYŚLE NIC MI SIĘ NIE DZIEJE POPROSTU ZAPOMINAM O DOLEGLIWOŚCIACH :smile: ALE ZARAZ KIEDY ZACZYNAM SIĘ NUDZIĆ DOLEGLIWOŚCI WRACAJĄ !! NAJBARDZIEJ NERWICA PRZESZKADZA MI W JEŹDZIE !! ZAWSZE KOCHAŁAM JEŹDZIC NA WYCIECZKI SZKOLE LUB Z RODZICAMI A TERAZ BOJE SIĘ WSIĄŚĆ DO AUTA !!! :roll: MYŚLE ŻE ODPOWIECIE MI NA MOJ POST !!! :D

Paulina proszę pisac małymi literami! takie obowiązują u nas zasady (dop* didado1)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Paula :*

przez samotniczka 18 gru 2006, 15:33
PAULINA :* napisał(a):ZAUWAŻYŁAM ŻE KIEDY JESTEM CZYMŚ ZAJĘTA ALBO O TYM NIE MYŚLE NIC MI SIĘ NIE DZIEJE POPROSTU ZAPOMINAM O DOLEGLIWOŚCIACH

Mogę się pod tym podpisać. Nicnierobienie i lenistwo jest największym sprzymierzeńcem depresji, ale z drugiej strony gdy się w nią wpadnie to nie ma sie ochoty na robienie czegokolwiek :roll: kółeczko się zamyka i potrzebna jest interwencja z zewnątrz

przez pawelcz 18 gru 2006, 16:51
wszystko minie, zobaczysz.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez snaefridur 18 gru 2006, 18:38
Witaj na forum ;).Przenoszę.
snaefridur

przez reneSK 18 gru 2006, 19:57
Masz rację kiedy jesteśmy czymś zajęci, nie myślimy o naszych lękach. Zorganizuj sobie czas tak, abyś mogła mieć go jak najmniej na przemyślenia, np. dodatkowa nauka języka, polecam czytanie książek, mnie dużo pomaga, a przytym również wzbogaca naszą wiedzę. Pozdrawiam. Pamiętaj jesteś silna i dasz radę.

przez Magda-27 19 gru 2006, 11:02
Witaj Paulina :D
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

Sortuj wg