Witam Dobrych Ludzi...(Dąbrowa Górnicza)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Jack_N 18 gru 2006, 14:20
Dzień dobry wszystkim, którzy mają pozytywne zamiary.
Od kilku lat choruję na ..hmm, nerwicę. Początkowo objawy przybierały formę pocenia się i wycofania z życia społecznego (wiązało się to z zamykaniem się w mieszkaniu), po niedługim czasie cały organizm stawał się "rozregulowany", nadciśnienie, problemy gastrologiczne, ehhh
Dzisiaj staram się jakoś z tym żyć, choć bagaż doświadczeń i przeżyć jest ogromny...ale o tym później.

Jeszcze raz WITAM ZGROMADZONE DUSZE, POZDRAWIAM i życzę WIARY

przez gusia 18 gru 2006, 14:21
Witaj sąsiedzie :P
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez samotniczka 18 gru 2006, 14:23
Jack_N witam Cię serdecznie, niech Bóg ma Cię w opiece ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez maiev 18 gru 2006, 14:33
Witaj serdecznie Jack_N !
"I need a new version of me..."

przez Anies 18 gru 2006, 14:34
Witaj. Pisz, to pomaga. Ja również mieszkam nieopodal :smile:
pogrążona w pustce

przez shadow_no 18 gru 2006, 14:55
Jack_N, do mnie też daleko nie masz... :)
Witam na forum!
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Jack_N 18 gru 2006, 15:02
Czy ktokolwiek z Was, tutaj zgromadzonych uskarżał się lub uskarża nadal na objawy gastryczne ("mikstura", przelewanie, odbijanie, wzdęcia...). Takie dolegliwości jeśli są wystepują permanentnie wykluczają mnie z życia. Kiedyś, w zamierzchłej przeszłości (wcale nie tak odległej) musiałem zrezygnować z uczęszczania do dziennego liceum...od tego momentu moje życie stało się zastygającym piekłem. Straciłem Ojca (samobójstwo), straciłem Matke (samobójstwo), sprzedałem mieszkanie, odciąłem się od świata, jestem na zaocznych studiach i...i czasami nie wiem czy doczekam dnia następnego, nie wiem czy nagromadzenie dolegliwości mnie nie zabije. Mieszkam z dziewczyną, jesteśmy ze sobą 6 lat, jednak na małżeństwo się nie decyduję, prawdę mówiąc boję się o siebie ,nie mówiąc o Niej. Przeszedłem daleką drogę jeśli chodzi o leczenie,...od psychologa, poprzez psychiatrę i terapie ,skończywszy na aktualnym gastrologu...tutaj tkwię "z ręką w nocniku" można by powiedzieć, ehh. Zażywałem sporo leków (gastrolog), mam sporo żółci i nadżerkę dolnej części przełyku ale to nie jest moim zmartwieniem, gorzej jest ponieważ od kilku lat dręczy mnie NIESZCZELNOŚĆ WPUSTU DO ŻOŁĄDKA, innymi słowy przez rozstrojenie organizmu łykam za dużo powietrza, reszta jest wiadoma...dramat, wykluczający człowieka z życia społecznego...Ale, ale jeszcze się nie poddałem, choć bywa tragicznie. Proszę o ewentualne rady. Jeśli chodzi o leki to zażywam helicid/ortanol/controcloc, espumisan i na odbudowę flory bakteryjnej Nutriplant...Pozdrawiam

przez lija70 18 gru 2006, 18:46
:D Siemka pozdrawiam
Myślę, że ludzie są znacznie lepsi, niż są w stanie sobie to wyobrazić w najśmielszych marzeniach.

przez Magda-27 19 gru 2006, 11:05
Witaj :D
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

Re: Witam Dobrych Ludzi...(Dąbrowa Górnicza)

przez Rafał9 04 paź 2008, 22:09
U to my z tego samego miasta
Czy będę żył jutro nie umiem powiedzieć. Jednak wiem na pewno, że nie żyję dzisiaj

przez inez3 04 paź 2008, 22:42
Jack_N, witaj... faktycznie,masz nie fajnie...co do problemow gastrycznych to nie wiem czy ktos bedzie umial ci pomoc,sa faktyczne a nie "wymyslone", ale zdecydowanie nerwica moze pogarszac twoja sytuacje. moze nadal powinienes spotykac sie z psychologiem? pozdrawiam

przez Pstryk 06 paź 2008, 09:26
Cześć Jack_N, miło poznać 'po sąsiedzku' [Katowice] ;) Dzielny z Ciebie chłop ale czy ktoś/coś pomaga Ci w tej walce czy tylko na własna rękę działasz :?: Była/jest jakaś terapia :?:
Pstryk

przez Spadająca_Gwiazda 06 paź 2008, 10:16
Jack_N bardzo tobie współczuję i o swoich cierpieniach najlepiej wiesz chyba sam. Może jeśli czujesz że stoisz w miejscu to czas zmienić zarówno gastrologa jak i psychologa? mówisz ze leczysz sie od dawna a nadal widać twoja kondycja psychiczna nie jest w najlepszym stanie.
Ja takich problemów (chorób jakie ty masz) to nie mam ale za to odsłonił sie cały wachlarz chorób które na jeden sygnał zrobiły "huraaa" i tym sposobem swoja gehenne tez mam.
Także wiedz że wszelkie choroby nie biorą się z niczego, nerwica na pewno sprzyja i odciska piętno we wszystkich swerach twojego życia.
Tak jak mówiłam - na początek spróbuj zmienić lekarzy, na lepszych. Zrób mały wywiad kto jest dobry/ polecany i tam sie wybierz. Ja tez musiałam zmienić zanim trafiłam na właściwe osoby.

No, trzymaj sie i nie poddawaj!
Spadam jak liść, spadam niczym gwiazda. Znajdując wiarę podążam tam gdzie Ty..

przez chocolate-brown 13 lut 2015, 20:51
Jest tu ktoś jeszcze? Mieszkam w Dąbrowie Górniczej :)

Sortuj wg