Bardzo proszę o odzew

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Bardzo proszę o odzew

przez omiciek 20 lis 2014, 01:20
cieżko będzie ci uzyskać zrozumienie jeśli wszędzie piszesz w ten sposób... widzisz moja "błacha" dla ciebie historia, której nawet nie przeczytałeś do końca została skrytykowana na starcie... ale nie próbujesz pogadać czy chociazby się poradzić lub pogadac... w ten sposób napewno nikt nie bedzie probował cie zrozumiec... tak jak powiedziałam... jeśli chcesz, ja chenie pogadam, jeśli nie - prosze nie traktuj moich problemów jak "złamanego paznokcia"... a rzeczywistość jest stanem umysłu w którym sie znajdujesz... może warto go zmienić i sie otworzyc...

Bardzo proszę o odzew

przez piotrunio 20 lis 2014, 01:22
ja nie wiem co sie do okola dzieje, to jest moj stan umyslu :D
na tym forum nie ma osob z moim zyciorysem czemu kazdy oczywiscie chetnie zaprzeczy

Bardzo proszę o odzew

przez omiciek 20 lis 2014, 01:28
Nikt nie zaprzeczy bo nikt nie wie co przeżyłeś... ale może chociaż spróbuj zrozumieć innych jeśli sam nie chcesz byc zrozumiany... a przynajmniej powstrzymaj się od złośliwych i ironicznych komentarzy...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Bardzo proszę o odzew

przez piotrunio 20 lis 2014, 01:30
ok, sprobuje ale naprawde po tych 20 latach ktore przezylem bardzo ciezko powstrzymac sie od ironii, bo mnie wszystko smieszy.
kazda makabra (prawie kazda), kazdy problem wziety z dupy i tym podobne rzeczy

Bardzo proszę o odzew

przez omiciek 20 lis 2014, 01:35
Wychodzę z założenia, że rodzice nie wnieśli wiele do Twojego życia... Widzisz jeśli doczytałes mój wątek do końca -po czasie- to dla mnie ojciec był kimś ważnym, a taka strata bardzo boli... wiem, że tego nie zrozumiesz ale chociaz postaraj się nie krytykowac czyichś uczuć... sam miałes nie ciekawie skoro potrafiłeś ustawić obronę typu - śmiech... nie chcę cię urazić ale zmieniłeś mój wątek w rozmowe o twoim nie ciekawym życiu... zapraszam do wiadomości prywatnych jeśli chcesz kontynuować rozmowe, a nie ukrywam, że ciekawi mnie co masz do powiedzenia.

Bardzo proszę o odzew

przez piotrunio 20 lis 2014, 01:41
bo to jest rzadko spotykane wiec moze byc ciekawe:D ale ja nie bede szokowal, bo to bedzie niedojrzale, w ogole po co ja zaczalem pisac na ty forum chyba z nudow

no moi rodzice nie wniesli do mojego zycia nic, raczej wyniesli, ja czekam az moj ojciec umrze, chociaz nie bede o tym wiedzial i tu tkwi paradoks. Nic by mi to nie dalo, nie wiem, chyba bym sie nawet nie usmiechnal, nie robi mi to roznicy,no ale moze innym by bylo lzej, to chyba dobrze dla innych w takim razie :mrgreen:

Bardzo proszę o odzew

przez omiciek 20 lis 2014, 01:57
dobry początek... w każdym razie jeśli nie masz nic ciekawego do watku jak również nie chcesz pisać to myślę, że dyskusja dobiegła końca. Pozdrawiam

Bardzo proszę o odzew

przez piotrunio 20 lis 2014, 01:58
Pozdrawiam

-- 20 lis 2014, 00:59 --

Albo nie, w sumie to cie nie pozdrawiam.

Bardzo proszę o odzew

przez kosmostrada 20 lis 2014, 11:24
omiciek, Powiedziałaś o swoich problemach, to już pierwszy krok do uspokojenia duszy, brawo! Myślę, że już wiesz, że nie zawsze musisz byc doskonała i "dawac radę", masz prawo byc zmęczona i masz prawo do swoich potrzeb. Dasz radę! Pisz w wątkach, dziel się swoimi codziennymi myślami, to pomaga, potrafisz też dawac wsparcie innym. Jeżeli będziesz bardzo się męczyła, idź do specjalisty, który pomoże wejśc ci na właściwy tor, bo twoje życie szykuje się do zmiany. Powodzenia!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Bardzo proszę o odzew

przez sulpiryd34 20 lis 2014, 21:28
Fluoksetyna 20 mg
Wenlafaksyna 37,5 mg
Olanzapina 5 mg
Clonazepam 6 mg
Convulex 300 mg
Baclofen 100 mg
Disulfiram 250 mg

Bardzo proszę o odzew

przez omiciek 20 lis 2014, 22:15
kosmostrada - dzieki za dobre slowo... bede probowac i pisac czesciej, moze bedzie latwiej..
. pozdrawiam

-- 20 lis 2014, 21:16 --

kosmostrada - dzieki za dobre slowo... bede probowac i pisac czesciej, moze bedzie latwiej..
. pozdrawiam

Sortuj wg