Witajcie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witajcie

przez khaleesi 31 lip 2015, 00:26
yyyyy mam refleks kurna temat z 2014 :lol:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Witajcie

przez Cortezjusz 31 lip 2015, 00:34
Haha :P Miałem tutaj temat ze swoją historią lecz chyba został skasowany :P Jutro postaram się napisać i zacząć coś działać bo wykończy mnie to cholerstwo :P

Witajcie

przez kotek em 31 lip 2015, 00:43
Cortezjusz, tylko, żeby z tego "jutro" nie zrobiło się kolejnych kilka miesięcy ;).
Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witajcie

przez *Monika* 31 lip 2015, 01:17
Cortezjusz, nie został skasowany, tylko jest na pierwszej stronie :D ; cytuję:
Cortezjusz napisał(a):Szperając po internecie wyszukując nowych dolegliwości z powrotem tu trafiłem.... wiecie ,że do tej pory nic z moją nerwicą nie zrobiłem? zero postępów a nawet gorzej.... zrobiłem już wszystkie badania możliwe, teraz nawet drugi raz holtera oddałem i czekam na wynik ale wszystkie wyniki mam ok...ostatnio lekarz (prywatnie) powiedział mi ,że to wszystko siedzi w mojej głowie.. czułem się super po tej diagnozie ale nie za długo.. aktualnie mam fazę na duszności...takie uczucie suchości w ustach i drogach oddechowych, od maja tak mam... zauważyłem ,że jak jestem cały dzień prawie w pracy to praktycznie zero dolegliwości... tylko wyjdę i zaczyna się.. tragedia ;-) w sobotę wyjeżdżam z dziewczyną nad morze i boje się ,że będą chore jazdy... Pzdr dla wszystkich nerwicowców !!! ;-)
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg