Witam i od razu do rzeczy!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Dobre Dobro 17 lis 2014, 18:06
Witajcie, nie będę tutaj pisał jak miałem nie fajnie w życiu bo to nic nie daje a jedynie wzmacnia przywiązanie do tego. To na czym chcę się skupić to osiągnięcie całkowitego spokoju umysłu, miłości duszy i zdrowia ciała. Czy w ogóle taki stan jest możliwy? Na pewno tak, to co my robimy przez większość czasu to wzmacnianie lub utrzymywanie się w destrukcyjnych przekonaniach. Na przykład: ktoś powiedział że nie dasz rady, dopóki w to wierzysz to nie dasz rady ale ktoś mógł powiedzieć że dasz radę, dopóki w to wierzysz dajesz radę. A może by tak nie wierzyć w żadną sugestie tylko samemu o wszystkim decydować? Nie jest to łatwe na początku ale trzeba zacząć.
To co zamierzam zrobić w życiu to całkowita rewolucja własnych przekonań. Być może piszę tutaj dlatego aby wzmocnić swoją chęć przemiany ale może dlatego też aby zakwestionować wiele cudzych przekonań. :angel: Nie wszystko wymaga zmiany. To dobrze że potrafię się porozumiewać po polsku, pisać, czytać czy kupić coś w sklepie. Ale jest dużo więcej już nie tak dobrych nawyków.
Największy postęp nastąpił wtedy kiedy wyszedłem na dłuższą chwilę ze swojej strefy komfortu oraz kiedy zacząłem uspokajać swoją podświadomość. Słowo: spokojnie staje się moim drugim imieniem. :P Ale to tylko postęp a naprzód trzeba iść cały czas, do tego potrzebne jest dużo samoświadomości, cierpliwości, opanowania, spokoju, chłodnego dystansu itp.
Nawyki które mam w sobie kształtowały się latami więc jest potrzebna odpowiednia ilość czasu aby całkowicie się ich pozbyć. W sumie nawet nie o czas tutaj chodzi ale o zrozumienie i akceptację.
Dobra wystarczy tego dobrego :D trzymajcie się i bądźcie miłością.

przez sailorka 17 lis 2014, 20:23
Witamy na forum. :)
Cześć, jestem czubkiem

przez Snooki 18 lis 2014, 08:07
Cześć :papa:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Przemek_44 19 lis 2014, 00:24
Hejka, witaj na forum, rozgość się i czuj się jak u siebie! :D
Artykuł o uzależnieniach od leków BDZ na potralu kobieta.wp.pl Tabletka na życie - A.Wawrzyńczak

Mój blog o lekomanii.

przez sulpiryd34 19 lis 2014, 21:28
Elo!
Fluoksetyna 20 mg
Wenlafaksyna 37,5 mg
Olanzapina 5 mg
Clonazepam 6 mg
Convulex 300 mg
Baclofen 100 mg
Disulfiram 250 mg

przez teresska 20 lis 2014, 22:47
Ooo czasem na ludzi paczę i myślę, tyle problemów mają a nic nie kochają niczego, tylko się boją, życie takie ciemne jest. Moje też takie raczej słabo oświetlone, nie mam siły zapalać świateł. Fajnie przeczytać, że ktoś jednak duszę ma i pielęgnuje ten ogródek :D

-- 20 lis 2014, 21:49 --

teresska napisał(a):Ooo czasem na ludzi paczę i myślę, tyle problemów mają a nic nie kochają niczego, tylko się boją, życie takie ciemne jest. Moje też takie raczej słabo oświetlone, nie mam siły zapalać świateł. Fajnie przeczytać, że ktoś jednak duszę ma i pielęgnuje ten ogródek :D

Jeju coś zagmatwana jestem dzisiaj, chciałam napisać- fajnie, że jesteś na forum:) pozdrawiam!

Sortuj wg