cześć

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

cześć

przez bad habits 16 lis 2014, 00:06
Cześć.
Chciałam powiedzieć, że miałam już konto na tym forum. a może nawet dwa, nie pamiętam. Jeśli tak to pewnie zostanie to wychwycone przez administratorów. Ja mam jednak słabą pamięć i nie pamiętam ani loginu, ani hasła. Mam nadzieję, że zostanie mi to wybaczone.

Witajcie.
Jestem uzależniona i mam zaburzenia osobowości, chociaż nienawidzę wymawiać tych zacnych tytułów na głos.

cześć

przez Powietrzny Kowal 16 lis 2014, 00:11
Teoretycznie po to jest to forum ;)
Od czego jesteś addicted?
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

cześć

przez bad habits 16 lis 2014, 00:17
Od alkoholu. Możliwe, że też od leków, ale, że tak powiem, wolę już nie sprawdzać, czy na pewno

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

cześć

przez Powietrzny Kowal 16 lis 2014, 00:20
Tu bardziej idzie o Twoją świadomość niż o moje "sprawdzanie" :D
W sumie to mamy dość zbieżny "problem" z tego wynika :D
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

cześć

przez bad habits 16 lis 2014, 00:27
Tworzę jakieś wypociny w dziale zaburzenia osobowości, zapraszam ;)
Ciężko mi jest powiedzieć czy jestem lekomanką, to skomplikowane. Mam za sobą krótki romans z benzo (zdażało mi się przedawkowywać) i kodą, próbowałam też się zabić jakimiś prochami, ciężko mi jednak jednoznacznie powiedzieć, czy jestem uzależniona. Z jednej strony mam chyba trochę za krótko używałam leków, żeby się uzależnić, ale z drugiej strony czuję głody lekowe (myślę, że zastępujące głody alkoholowe, których raczej nie miewam), więc coś jest na rzeczy. Tak czy inaczej, lepiej dmuchać na zimne.

cześć

przez tahela 16 lis 2014, 01:13
cześc znowi\u na forumie
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

cześć

przez Powietrzny Kowal 16 lis 2014, 01:21
bad habits napisał(a):Tworzę jakieś wypociny w dziale zaburzenia osobowości, zapraszam ;)
Ciężko mi jest powiedzieć czy jestem lekomanką, to skomplikowane. Mam za sobą krótki romans z benzo (zdażało mi się przedawkowywać) i kodą, próbowałam też się zabić jakimiś prochami, ciężko mi jednak jednoznacznie powiedzieć, czy jestem uzależniona. Z jednej strony mam chyba trochę za krótko używałam leków, żeby się uzależnić, ale z drugiej strony czuję głody lekowe (myślę, że zastępujące głody alkoholowe, których raczej nie miewam), więc coś jest na rzeczy. Tak czy inaczej, lepiej dmuchać na zimne.

No... pokrętne to wsio - alenicsięniebuj xD
Benzyny ładuj "pod korek" zafsze (nie pszelewaj!!!)
Kodę odpuść bo źle wychodzi
A alk obłuż lodem i cytrusami i zostanie Ci wybaczone - dodatkowo f podzęce zostanie poncz całkiem fikuśny! Obrazek

cześć

przez monk.2000 16 lis 2014, 04:52
bad habits, witaj.

Bad Medicine. Nie wiem o jaką używkę chodzi w tej piosence, ale idzie się domyślać, że pewnie o jakaś destrukcyjną, a jednocześnie na tyle pociągającą by pisać piosenki o niej.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

cześć

przez sulpiryd34 16 lis 2014, 22:43
elo!!!
Fluoksetyna 20 mg
Wenlafaksyna 37,5 mg
Olanzapina 5 mg
Clonazepam 6 mg
Convulex 300 mg
Baclofen 100 mg