Mam już dość

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Mam już dość

przez c0k0lwiek 15 lis 2014, 02:23
Mój tata umarł miesiąc temu i pomimo tego że mam 24 lata nie umiem sobie z tm poradzić był moim najlepszym przyjacielem, rozmawialiśmy o wszystkim, tydzień po jego śmierci na moich oczach auto zabiło naszego ukochanego psa, miesiąc przed śmiercią znalazma moją kocice martwą, a niecały rok wcześniej miałam wypadek samochodowy w którym miałam złamany kręgosłup

Mam już dość

przez Bukowski 15 lis 2014, 02:27
O kurde to brzmi jakby dosłownie wisiał nad tobą miecz Damoklesa. Trzymaj się.
Bukowski

Mam już dość

przez c0k0lwiek 15 lis 2014, 02:38
Najgorsze jest to że mój tata miał dopiero 56 lat, był zdrowy nikt się tego nie spodziewał, to był rozległy zawał niby to było miesiąc temu był pogrzeb, a ja dalej nie moge w to uwierzyć wydaje mi się jakbym z nim rozmawiała wczoraj. W ciągu niecałego roku straciłam wszystko co najcenniejsze w moim życiu czuję jakby to wszystko całe to głupie życie nie miało sensu... ciągły ból fizyczny i psychiczny... nie wiem ile jeszcze dam rade

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mam już dość

przez tahela 15 lis 2014, 02:47
pewnie ci ciezko, i trudno, za pewnymi ludźmi i nawet zwierzętami teskni sie całe zycie,ale jak ktos uar to nic nie mozna zrobic, przynajmniej masz fajne wspomnienia związane z tata
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Sortuj wg