It's me !

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

It's me !

przez Kontrast 09 lis 2014, 16:13
suiseiseki, Byłem wtedy młokosem. Potem popadłem w wąchanie kleju (wikol) okazało się, że lokalna bohema tego trendu nie podchwyciła i po jakimś czasie (słabo działał) wycofałem się z tego nurtu. Zacząłem zbierać karteczki do segregatora. Moje ulubione to z pieskami i zawodami. Miałem też koszykarzy poprzypinanych do ścian w pokoju. Kiedyś mi się to zapaliło i zapoczątkowałem trend katatoniczny. Trwałem w katatonii 6 miesięcy, to się dużo lepiej przyjęło. Powstał ruch ,,udawaj głaza, ale faza'' ale mnie, mimo, że do niego nie dołączyłem (niby jak podczas katatonii) z niego wyrzucono. Po tym jak przerwałem aby oglądać mistrzostwa świata w piłce nożnej Francja 96. Potem zostałem zakwalifikowany jako mainstreamowy. Odtamtej pory nie działam, czasami w brązowym palto udaje głaz w paru, czasami mnie ktoś opluje czy osika.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

It's me !

przez Violet17 09 lis 2014, 16:32
Oooo pamiętam te czasy kiedy zbieranie karteczek z Witch było modne. Miałam największą liczbę segregatorów w całej szkole podstawowej - tak przynajmniej to wyglądało - bo prawie, że codziennie dokupywałam nowe. Teraz leżą w szafie i się kurzą.
"Never regret anything, because at one time it was exactly what You wanted"

It's me !

przez suiseiseki 09 lis 2014, 16:35
Kontrast, zbieranie karteczek wydaje się najmniej destrukcyjnym sposobem na realizowanie siebie. Może i Violet17 przekonałaby tego typu aktywność? :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

It's me !

przez Psychoanalepsja_SS 09 lis 2014, 16:48
Rozwaliłeś mnie tą wodą z kranu, boje się tylko ile będe musiała zabulić za przeczyszczenie żołądka z kamieni po kilku latach picia takiej wody. :zonk:

Nic. Woda z kranu jest zdrowa i naprawdę nie trzeba kupować butelkowanej ze sklepu. Standardy polskie są dobre, gwarantuję.
(z drugiej strony palenie tytoniu ryje płuca, a płuc nie przepłuczesz)

Zamiast papierochów idź pobiegać, porysuj, kup sobie instrument muzyczny, zacznij rzeźbić, stań przed lustrem i ćwicz rozmowy, ucz się języków, do pięknej szkółki na egzamsy...

It's me !

przez Violet17 09 lis 2014, 16:58
Słyszałam też, że z powodu długoletniego palenia papierosów zęby zaczynają wypadać....miejmy nadzieję tylko nadzieję, że tego nie dożyje.

It's me !

przez Psychoanalepsja_SS 09 lis 2014, 17:07
Słyszałam też, że z powodu długoletniego palenia papierosów zęby zaczynają wypadać....miejmy nadzieję tylko nadzieję, że tego nie dożyje.

I co, te papierochy coś Ci dają w sytuacjach społecznych? To już lepiej chyba sobie kielicha przed pójściem do szkoły zasadzić.

It's me !

przez Violet17 09 lis 2014, 17:32
Myślałam o tym, ale nie chce popaść w alkoholizm, który wyszedł z mody ( nie to, że przejmuje się dzisiejszą modą). Zresztą nie smakuje mi alkohol i jakbym połączyła te 2 nałogi wyszłabym jak zabłocki na mydle.
Sama nie mam nic przeciwko nałogom, uważam tylko, że w każdym trzeba zachowywać się z pewnego rodzaju gracją.

It's me !

przez Psychoanalepsja_SS 09 lis 2014, 17:50
Palisz żeby się pokazać przed innymi, zyskać w oczach rówieśników i zostać przez nich dostrzeżoną? Postaraj się zmienić odbiorców tego przekazu i znajdź ciekawsze środki by to uzyskać.

It's me !

przez Flora3 09 lis 2014, 18:01
:hide: :hide: :hide:
"Ogólnie mówiąc - life is brutal
Poza tym wszystko doskonale... "

absenor
sertralina
xanax

It's me !

przez Violet17 09 lis 2014, 18:03
I właśnie tu jest haczyk - prawie nikt z moich znajomych nie pali. Poprostu poczułam pewnego dnia do tego powołanie i zostało mi wtedy tylko pójść do kiosku i kupić.
Ale nie róbmy z tego wydarzenia na skalę światową. Nie jestem jedyną, która pali na tym świecie. Różni ludzie mają różne powody. Należy się tylko cieszyć, że nie zaczęłam wcześniej.

It's me !

przez Flora3 09 lis 2014, 18:11
Violet17 napisał(a):I właśnie tu jest haczyk - prawie nikt z moich znajomych nie pali. Poprostu poczułam pewnego dnia do tego powołanie i zostało mi wtedy tylko pójść do kiosku i kupić.
Ale nie róbmy z tego wydarzenia na skalę światową. Nie jestem jedyną, która pali na tym świecie. Różni ludzie mają różne powody. Należy się tylko cieszyć, że nie zaczęłam wcześniej.

Zaczęłam palić mając mniej więcej tyle samo lat co Ty, żałuję bardzo...
Gdy czytam Twoje wypowiedzi odnoszę nieodparte wrażenie, że przechodzisz okres buntu i sprzeciwiasz się wszystkiemu chcąc robić na przekór.
Sama napisałaś że ubierasz się nietypowo, więc dlaczego dziwi Cię że ludzie się na Ciebie patrzą? wyróżniasz się więc przykuwasz uwagę taka kolej rzeczy.
Masz jakieś zainteresowania oprócz palenia fajek ? :P Może pasowałoby się czymś zająć zanim do końca pochłonie Cię bunt? ;)
pozdrawiam

absenor
sertralina
xanax

It's me !

przez Violet17 09 lis 2014, 18:31
Gdy czytam Twoje wypowiedzi odnoszę nieodparte wrażenie, że przechodzisz okres buntu i sprzeciwiasz się wszystkiemu chcąc robić na przekór.

Bunt w jakimś stopniu jest częścią mojego charakteru, a teraz się nasilił i to mi się podoba :D

Masz jakieś zainteresowania oprócz palenia fajek ?

Jak wspomniałam wcześniej - interesuje się Koreą Południową, zwierzątami, Grami RPG i muzyką Rock i Grunge.

Sama napisałaś że ubierasz się nietypowo, więc dlaczego dziwi Cię że ludzie się na Ciebie patrzą? wyróżniasz się więc przykuwasz uwagę taka kolej rzeczy.

Nie dziwi mnie, że się gapią, ale nie lubię sposobu niektórych osób z jakim to robią. Mam ochotę im dać taki mocny pstryczek w nos. Tym bardziej, że nie ubieram się jak dziwoląg - Łącze Grunge,Hipster i Indie style. Bardziej rozumiałabym ich jeśli ubierałabym się jak punk.

It's me !

przez Flora3 09 lis 2014, 18:39
Violet17, pytając o zainteresowania miałam bardziej na myśli formę spędzania wolnego czasu.

a z tymi fajkami to trochę przypominasz mi siebie kiedy byłam w Twoim wieku i miałam fiu bździu w głowie 8) dlatego tematu nie ma co w ogóle poruszać bo i tak zrobisz swoje.

absenor
sertralina
xanax

It's me !

przez Psychoanalepsja_SS 09 lis 2014, 20:07
I właśnie tu jest haczyk - prawie nikt z moich znajomych nie pali.

W sumie to masz rację, zagalopowałem się w rozumowaniu.

Niemniej:
Myślałam o tym, ale nie chce popaść w alkoholizm, który wyszedł z mody ( nie to, że przejmuje się dzisiejszą modą).

Skoro nie przejmujesz się dzisiejszą modą, to po co wspominasz o tym, że alkohol wyszedł (rzekomo) z mody? A fajki wyszły, czy nie wyszły?

Sortuj wg