Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam

przez Arasha 17 lis 2014, 11:37
spioszeczek, znam trochę Twoją historię i sam pisałeś, że z panną od dawna byłeś już bardziej z przyzwyczajenia. Może akurat ta zmiana wyjdzie Ci na lepsze. Postaraj się zdać na przeznaczenie. Pracę już znalazłeś, może teraz również pora na kolejny nowy rozdział w życiu. Lepszy rozdział :P Ale póki co, faktycznie przydałoby Ci się jakieś wsparcie z zewnątrz - masz już nas na forum, teraz kolej na dobrze dobrany lek / ewentualnie psychoterapię i jesteś stary jak nowy :smile: Pamiętaj, że z mojej strony zawsze możesz liczyć na wsparcie i zrozumienie. Pisz, jak tylko będziesz potrzebował się wygadać czy nawet pomarudzić. Powodzenia ;)

Jeżeli po jakimś czasie okazałoby się jednak, że nadal przeżywasz to rozstanie, to może być dowód na to, że mimo wszystko nadal coś do tej dziewczyny czujesz i w takim przypadku warto byłoby powalczyć o tę relację :!: Na razie po prostu obserwuj swoje odczucia i nie nakręcaj się niepotrzebnie na zapas.
Pozdro
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Witam

przez spioszeczek 17 lis 2014, 11:49
wiem co pisałem, ale jesteśmy ze sobą 13 lat i jakoś nie wyobrażam sobie życia bez niej. Jest kiepsko ale przynajmniej znany grunt. Boje się zmian jak cholera, że sobie nie poradzę itp.
Nie mam sily psychicznie i fizycznie by isc do lekarza.
Chyba sobie strzele zaraz hydro i może usnę :(

Pisz, jak tylko będziesz potrzebował się wygadać czy nawet pomarudzić. Powodzenia ;)

Dzięki. Jak ty będziesz potrzebować się wygadać to tez dawaj znać, tylko teraz muszę się sam ogarnąc jezeli dam rade.

-- 10 gru 2014, 09:03 --

Hej,

jest lepiej.

-- 24 sty 2015, 13:27 --

no i zostawiła mnie definitywnie :( .
Tęsknie za nią ...

Sortuj wg