Witajcie !

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witajcie !

przez dorota2014 21 paź 2014, 10:46
Witajcie !

Od 10 lat choruję na nerwicę lękową uogólnioną z napadami paniki .Kiedy doprowadziłam się do stanu , że nie wychodziłam z domu ( pracuję w domu ) a ataki paniki dopadały mnie kilka razy dziennie stwierdziłam , że sama nie dam rady.U lekarza stał się cud , bo dosłownie po tygodniu brania Nexpramu i Miansegen , praktycznie wszystko ustapiło .Brałam pół roku i z własnej głupoty postanowiłam sama je odstawić , odstawiałam powoli i po 3 tygodniach od odstawienia niestety pojawił się pierwszy atak paniki ;-( .
Tak więc dzisiaj powróciłam ponownie do moich leków .
Nexpram 10 mg rano
Miansegen 10 mg wieczorem

Witajcie !

przez Azazel 21 paź 2014, 11:01
Cześć :)

Czemu od razu z głupoty? :) Na pewno kryją się za tym jakies wyższe motywy. Chciałaś po prostu po tym jak uzyskałaś jakiś porównawczy wgląd na sytuacje sprawdzić czy poradzisz sobie z tym sama, w sensie naturalnie. To nie głupie a godne pochwały.
Pozdrawiam
Według naukowców trzmiel ma zbyt wielką masę i gabaryty ciała by móc wzbić się w powietrze na tak małych skrzydłach... Ale trzmiel o tym nie wie :)

Witajcie !

przez dorota2014 21 paź 2014, 11:15
Azazel - nie pomyślałam o tym w ten sposób .Dzięki :D Faktycznie , myślałam , że już sobie dam sama radę . Jednak jest mi tak dobrze , bez tych ataków i wszechogarniającego lęku , że będę brać tabletki i zapewne tak szybko nie odstawię teraz ;-)
Nexpram 10 mg rano
Miansegen 10 mg wieczorem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witajcie !

przez woowoo 21 paź 2014, 11:35
Jak odstawiać to tylko z lekarzem ;-)

Sortuj wg