Skocz do zawartości
Nerwica.com

czy to leczenie ma sens


reneSK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Leczę się już ok. 2 lat, rezultaty były różne. Wszystko zaczęło się od śmiesznych lęków z którymi nauczyłam się żyć. Potem doszło do tego , iż zaczęłam obawiać się samej siebie.Wolałam orzebywać w towarzystwie innych gdyż wtedy czułam się bezpieczna. Kiedy urodziłam drugie dziecko wszystko jakby się unormowało, ale po 4 mies. poczułam ,że coś się zmienia, nic mnie nie cieszyło, bezsenność, głupie myśli. Aż w końcu znalazłam się w stanie, że nie mogłam jeść, lęki się nasiliły, trzęsłam się , nie widziałam sensu życia. Trafiłam do neorologa: ostwierdził stany nerwicowo-depresyjne. W naszym małym miasteczku nie ma lekarzy psychiatrów i leczę się u neorologa, chciałabym wiedzieć czy moje leczenie przyniesie kiedyś jakiś rezultat?

Leczyłam się Fluoksetyną + cloraxen, potem seronil, fevarin, obecnie jestem na asentrze, i raczej słabo mi pomaga. Proszę napiszcie co o tym sądzicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leczenie pewnie przyniesie rezultaty. Ważne że się na nie zdecydowałaś. też mieszkam w małej miejscowości i jadę do lekarza 50 km. Neurolog też chyba nie jest zły - mój ojciec na nerwicę leczył się u neurologa i było ok. Mam ndzieję że będzie ok.

 

Witaj wśród nas!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj wsrod NAs!!!!!!Kazde leczenie ma sens,trzeba tylko znalezc dla siebie odpowiedniego lekarza lub terapeute.Ja szukalem,leczylem sie u roznych lekarzy,rozne leki Aurorix,Coaxil,Xanax,Cipramil ,,,kolosalnej poprawy nie bylo ale moge jako tako funkcjonowac.Teraz znalazlem nowego lekarza-jest najbardziej konkretny zw wszystkich)moze dlatego ze to kobieta :-) w kazdym razie mam nowy lek Efectin ER,biore drugi dzien ale wierze,ze bedzie dobrze.MUSI BYC DOBRZE!!!!!!!!!!!!

Wiec nie pekaj tylko bierz sie za siebie!!!!!!!!!

Jestem z Toba i wierze ze CI sie uda!!!!!!!!!

Pozdrawiam od Serca,robert!!!!!!!!!!!!

001.gif.5d2416f3dd263b8d855acb363c4f9f8b.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×