Cześć wszystkim!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześć wszystkim!

przez Stenobiont 20 paź 2014, 09:34
Witajcie,

Mam na imię Bartek, lat 25. Od ponad roku zaobserwowałem u siebie zmiany w psychice polegające na uwidacznianiu się lęku, który, jak powtarzają bliskie mi osoby, nie powienien mieć miejsca. Kiedy myślę o swoich niepokojach to czuję się przez nie osaczony i nie widzę drogi wyjścia, zazwyczaj kończy się na unikaniu, a to do niczego nie prowadzi.
Udało mi się sprecyzować swoją osobowość, jako Czarnowidza, a po części też i Krytyka, które to odgrywają w moim życiu znaczącą rolę. Czasami już nie mam siły na pewne rzeczy.
Jako, że jest to temat związany z przywitaniem się, swój 'problem' głębiej poruszę w konkretnym dziale (proszę o w miarę precyzyje wskazanie mi go, nie chcę robić niepotrzebnego śmietniska, może Nerwica lękowa?). Tymczasem witam wszystkich raz jeszcze i nie ukrywam, że liczę na wsparcie. Jak się okazuje, przeglądając to forum, nie jestem sam z problemami tego typu, a mam nadzieję, że wygadanie się komuś kto sam podobnych rzeczy doświadcza/-ł może być niezwykle pomocne.

Pozdrawiam
Bartek.

Cześć wszystkim!

przez sailorka 20 paź 2014, 11:04
Cześć, Bartek. :)
Cześć, jestem czubkiem

Cześć wszystkim!

przez iwica 26 paź 2014, 13:30
Cześć,
Pracuj nad sobą ile masz sił to na pewno osiągniesz sukces : )
Zapraszam na autorską stronę internetową http://zozodesign.pl/index.php/media-my . Pozdrawiam serdecznie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg