Witam forumowiczów

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam forumowiczów

przez Azazel 14 paź 2014, 21:39
noszila, A jak byś miała to co byś nim robiła? Coś mi się wydaje, że te paliki po pęknięciu tryskały by krwią :D
Według naukowców trzmiel ma zbyt wielką masę i gabaryty ciała by móc wzbić się w powietrze na tak małych skrzydłach... Ale trzmiel o tym nie wie :)

Witam forumowiczów

przez tirek 14 paź 2014, 22:49
Witaj! Też tu jestem dopiero co nowy, świeżo zarejestrowany. Pozdrawiam!
Pozdrawiam, Kamil
Zapraszam na moje forum wielotematyczne na którym możesz swobodnie podyskutować praktycznie o wszystkim.

Witam forumowiczów

przez noszila 19 paź 2014, 18:22
Azazel napisał(a):noszila, A jak byś miała to co byś nim robiła? Coś mi się wydaje, że te paliki po pęknięciu tryskały by krwią :D

Arhol, dzięki za linka, ale nie stać mnie w tej chwili na takie cudeńko, chociaż muszę przyznać, że podoba mi się bardzo i z pewnością taki sprzęt wiszący w widocznym miejscu wywarłby ogromne wrażenie na każdej odwiedzającej mnie osobie, gdyby tylko takowe się pojawiały :mrgreen:

Azazel, krew, pot i łzy! Wióry by leciały na prawo i lewo gdybym mogła bez wahania i konsekwencji użyć tego młota. Bo jak mawiają: "bez młota to nie robota!" :twisted:
Borderline + nawracająca deprecha + stany lękowe
Esci10
Kweta25

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg