Cześć

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześć

przez Azazel 11 paź 2014, 15:25
Cześć wszystkim

nie wiem co się ze mną dzieje więc pomyślałem, że się doinformuję lub "poszukam" ludzi którzy mogą mieć te same problemy... to chyba było by na tyle.
Pozdrawiam
Według naukowców trzmiel ma zbyt wielką masę i gabaryty ciała by móc wzbić się w powietrze na tak małych skrzydłach... Ale trzmiel o tym nie wie :)

Cześć

przez Druid 11 paź 2014, 17:35
Azazel, witaj
Druid

Cześć

przez irreversiblexx29 11 paź 2014, 17:51
Hej,a co się dzieje,opowiedz :)
irreversiblexx29

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Cześć

przez Azazel 11 paź 2014, 21:42
W zasadzie nic szczególnego w zestawieniu z tym co inni piszą tutaj.
Według naukowców trzmiel ma zbyt wielką masę i gabaryty ciała by móc wzbić się w powietrze na tak małych skrzydłach... Ale trzmiel o tym nie wie :)

Cześć

przez irreversiblexx29 11 paź 2014, 21:51
hm,ale tutaj każdy ma swoje lęki i niepokoje,trochę jednak różne z tego co zauważyłam...jak zdecydujesz się opowiedzieć o swoich to daj znać,wysłucham Cie zawsze :)
irreversiblexx29

Cześć

przez Powietrzny Kowal 11 paź 2014, 23:21
Azazel napisał(a):Cześć wszystkim

nie wiem co się ze mną dzieje więc pomyślałem, że się doinformuję lub "poszukam" ludzi którzy mogą mieć te same problemy... to chyba było by na tyle.
Pozdrawiam

Ja wiem - noodzisz się jak mops Obrazek
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

Cześć

przez kosmostrada 11 paź 2014, 23:29
Powietrzny Kowal, :mrgreen:

Azazel, witaj! Mam nadzieję że masz poczucie humoru i nie dotknęło cię, co napisał Powietrzny Kowal. Obśmiałam się i mam nadzieję, że ty też.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Cześć

przez Azazel 11 paź 2014, 23:45
Spokojnie nie jestem delikatnym jajeczkiem :) moja przypadłość ewoluowała do tego stopnia, że nie ma już nic wspólnego z fochami dzidziusia w okół którego wszyscy skaczą. Po za tym nie marnuję okazji by komuś odciąć panie Powietrzny Kowalu to świetna zabawa :P Mam rozumieć, że wysnułeś wnioski na podstawie autopsji ? :P Mówi się, że inteligentni ludzie się nie nudzą :D. Po porstu szukam sobie ludków z którymi mógł bym złapać kontakt.

Sortuj wg