heej! Jacyś ślązacy albo KRAKOWIACY?

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez totutostad 03 paź 2014, 20:24
Cześć wszystkim! Jestem tu już od jakiegoś czasu, ale niewiele się udzielałam. Jeżeli jakiś nerwicowiec chciałby pogadać, ponarzekać/zmotywować to zapraszam! :) Jeżeli o mnie chodzi to obecnie cykam się przed powrotem na studia i powtórną wyprowadzką, objawy nerwicy lękowej/natręctw pełną gębą.

Chciałabym też Was zapytać, czy znacie jakieś miejsce w Krakowie prócz lenartowicza, gdzie można podjąć psychoterapię GRUPOWĄ, ale tak, żeby ona była popołudniem?

To chyba jedyna dla mnie opcja, jestem na ostatnim roku studiów i już nie chcę tego przedłużać. Chociaż z 2 str cały czas cisnę do przodu, 2 kierunki na studiach, albo jeden i praca - kiedy się nie zatrzymuję to jest ok, ale gdy w moim życiu nadchodzą jakieś zmiany, nawet niewielkie całe stany nerwicowo-depresyjne wracają czasami jak bumerang, totalnie rozkładają na łopatki. A problemy z tym mam od dzieciństwa, czasami naprawdę poważne. Od paru lat, a mija już ich ponad 5 odkąd jestem świadoma, co to mniej więcej za choroba, nie mogę się zebrać na terapię... Właściwie nie wierzę, że tyle wytrzymałam bez niej i jak głupia byłam. tyle zmarnowanego czasu, relacji, radości...masakra. strasznie chciałabym coś znaleźć, nie mogę już czekać.

Będę wdzięczna za informacje, a także przywitania, przytulasy, rady, motywatory, sama też chętnie ich udzielę.

Dwudziestoczterolatka.:)

przez M.Gibson 03 paź 2014, 21:09
Możesz spróbować na Kopernika,sam tam zaczynam grupową za 2 tygodnie.

przez totutostad 03 paź 2014, 21:15
Dziękuję :) a możesz mi napisać, jak to tam wygląda, ile razy w tygodniu? I czy długo czekałeś?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg