Witam po raz kolejny

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam po raz kolejny

przez KotekWrau 20 wrz 2014, 23:16
Hejka,

będę gościć na forum juz x raz. Ogolnie w moim zyciu chyba coraz gorzej i powoli zmierzam do calkowitej samodestrukcji. Nie bylo mnie tu dluuugo nawet nie pamietam juz swoich nickow. Wiele zlego sie w miedzy czasie wydarzylo, zaliczylam tez pobyt w psychiatryku. Powracam na forum. Z żalu, ze smutku i o tak o. Witajcie.

Witam po raz kolejny

przez monk.2000 20 wrz 2014, 23:21
Cześć.
Masz już jakiś pomysł, jakie informacje chciałbyś uzyskać? Bo nie oszukujmy się, internet to głównie informacje, nikt cię tu nie przytuli. A długie siedzenie przy komputerze potrafi nieźle wpłynąć na psychikę, czego sam jestem przykładem.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Witam po raz kolejny

przez KotekWrau 21 wrz 2014, 00:11
monk.2000 napisał(a):Cześć.
Masz już jakiś pomysł, jakie informacje chciałbyś uzyskać? Bo nie oszukujmy się, internet to głównie informacje, nikt cię tu nie przytuli. A długie siedzenie przy komputerze potrafi nieźle wpłynąć na psychikę, czego sam jestem przykładem.

Wiem o czym piszesz, masz racje. Nie chce wsiakac w internet bardziej niz teraz jestem. Chyba chce miec sie gdzie pozalic czasem czy wypisac nawet gdyby nikt potem mial tego nie przeczytac. Anonimowo lepiej, zreszta nieanonimowo nie ma komu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam po raz kolejny

przez monk.2000 21 wrz 2014, 00:30
Ja już napisałem wiele żalących się postów. Dużo narzekałem rodzicom. Teraz już tego nie robię, znudziło mi się. Ile można narzekać. :P
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Witam po raz kolejny

przez KotekWrau 21 wrz 2014, 00:39
To dobrze monk, ze sie znudzilo:) Twoj nick akurat kojarze to jestes stala narzekalska gwardia. Mi sie żalenie nie znudzilo. Wcale.

Witam po raz kolejny

przez Arhol 21 wrz 2014, 00:52
Sześć,witamy ponownie,choć nie powiem że to szczególnie dobrze,jeśli ktoś tu wraca,zwykle z "konieczności"
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sortuj wg