Cześć i czołem

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześć i czołem

przez theelderscrolls 11 wrz 2014, 23:53
Witam wszystkich serdecznie.
Mam 20 lat i po latach ciężkiego dumania postanowiłam zawędrować do psychiatry. Uznałam - a, co mi tam, może mi coś mądrego powie. Pani zdiagnozowała u mnie "wstępnie" epizod depresyjny (F32.0), jakieś zaburzenia lękowe (F41) i zaburzenia osobowości (F60?), ale jako że przy ostatnim postawiła znaczek zapytania - zapewne musi się kobitka namyśleć, czy i o jakie zaburzenia dokładnie jej chodzi. Dostałam Pralex i Hydroxyzynę + skierowanie na psychoterapię.

Mam bardzo władczą, agresywną matkę, której szczerze nienawidzę i od której nie mogę się póki co wyprowadzić. Od dziecka coś jest ze mną 'nie tak'. Miałam zaburzenia odżywiania, jestem nonstop w stresie, wszystkich podejrzewam o nienawiść , za wszystko przepraszam, nie mogę się skoncentrować, nie mogę spać i jestem zmęczona 24/7. :yeah: Ale studiuję też na politechnice!

Uznałam, że się tu zarejestruję - może będą jakieś ciekawe dyskuje, może dowiem się czegoś sama o sobie i o tym, jak radzić sobie z problemami :)

Cześć i czołem

przez Druid 11 wrz 2014, 23:56
theelderscrolls, witaj :papa:
Druid

Sortuj wg