Moje zycie z nerwica

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Moje zycie z nerwica

przez Taraneh 11 wrz 2014, 03:20
Witam was serdecznie kochani. Przez ostatnia godzine pisalam dlugiego i szczerego posta opowiadajac historie mojego zycia... pech chcial ze tuz przed wyslaniem wszystko zniknelo. Moze tak mialo byc, moze musze po prostu opowiedziec wszystko fragmentami lub pozniej.

Mam 23 lata, jakbyscie obserwowali mnie z boku to jestem mloda, szczesliwa, pelna energii i beztroska dziewczyna. Zawsze usmiechnieta, uwielbiajaca poznawac nowych ludzi, nie bojaca sie wyzwan. A w srodku siedzi ona - nerwica. Nie zdiagnozowana ale wiem, ze to ona. Mam wszystkie mozliwe objawy - obsesje, kompulsje, ataki hipochondrii, lęki. Po raz pierwszy wprost sie do tego przyznaje, bo zawsze probowalam wyrzucic ja z glowy, zagluszyc pewnoscia siebie. Dzisiejszy atak popchnal mnie do tego, zeby tutaj napisac, zaczac szukac pomocy, bo czuje ze coraz czesciej nerwica zaczyna wygrywac.

Nie tak dawno moj ukochany zapytal czy nie chcialabym isc do psychologa, on tez juz zauwazyl ze cos ze mna nie tak. Bardzo go skrzywdzilam, szczegolnie w przeszlosci, ale teraz nadal nie jest w porzadku. Wysmialam go. Odrzucalam nerwice, od zawsze ja odrzucam.Wszystkie leki jakos sobie tlumaczylam, przerzucalam wine na innych. Ale moze juz czas przyznac, ze mam problem i zaczac z nim skutecznie walczyc?

Zarejestrowalam sie z mysla o tym, ze spotkam tutaj ludzi, ktorzy rozumieja. Ktorzy wiedza, ze to nie jest zwykla histeria, ze problem lezy glebiej. Chociaz zdaje sobie sprawe, ze moje atki sa irracjonalne, ze wszystko jest w porzadku to nie potrafie ich pokonac. Mysle, ze w pewnym stopniu nauczylam sie zyc z nerwica ale czesto bardzo potrzebuje wsparcia. Zrozumienia.

Pozdrawiam was bardzo serdecznie!

Moje zycie z nerwica

przez Saraid 11 wrz 2014, 03:34
Taraneh, Witaj ,pójście do psychologa to dobry pomysł by skutecznie rozprawić się z problemami które Cię męczą i zacząć żyć spokojniej i radośniej.Osobiście doradzałabym psychoteraputę/tke jeżeli Cię na to stać i życzę powodzenia w walce o siebie samą .
Saraid

Moje zycie z nerwica

przez Taraneh 11 wrz 2014, 08:47
Dziekuje. Nie mam pieniedzy ale zorientuje sie czy jest jakas inna opcja z ktorej moge skorzystac:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Moje zycie z nerwica

przez merryy91 11 wrz 2014, 23:46
hej ,tez mam 23 lata i zdiagnozowaną nerwicę lękową,może chcesz napisać o swoim problemie więcej?pozdrawiam

Moje zycie z nerwica

przez Saraid 12 wrz 2014, 03:25
Taraneh napisał(a):Dziekuje. Nie mam pieniedzy ale zorientuje sie czy jest jakas inna opcja z ktorej moge skorzystac:)

Na Nfz?ale to najpierw do psychiatry który może dac skierowanie na terapie.
Saraid

Moje zycie z nerwica

przez Kowal20 12 wrz 2014, 09:27
witaj, ja też żyję z nerwicą od lat i nic mi nie pomaga ani leki ani terapie

Moje zycie z nerwica

przez freda 12 wrz 2014, 09:55
Taraneh, witaj,mi na szczęście pomagają leki i żyję normalnie,pozdrawiam
A już myślałam,że ją pokonałam...

Moje zycie z nerwica

przez Saraid 12 wrz 2014, 10:24
Kowal20 napisał(a):witaj, ja też żyję z nerwicą od lat i nic mi nie pomaga ani leki ani terapie

W jakim nurcie miałeś terapie i ile trwały?
Saraid

Sortuj wg