Eeee...cześć?

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Eeee...cześć?

przez Kajtnik 10 wrz 2014, 23:58
Pierwszy raz jestem na jakimkolwiek forum poświęconym zdrowiu psychicznemu, wcześniej tylko czytałam i ten tego...

Jestem kajtnik i mam 26 lat :mrgreen: I niezdagniozowaną depresję i zdiagnozowanego lekkiego Aspergera [to nadal jest dziwne :shock: ] i problemy natury społecznej^^' [ale nie wiem za bardzo jakiej, bo ani psychoterapeuta ani psychiatra za bardzo mi nie pomogli :( ]. A chciałam z kimś o tym pomagać, a za bardzo nie mam z kim :-| Dlatego jestem tutaj.

Lubię gry komputerowe, komiksy, kreskówki, mangę&anime, literaturę fantastyczną i ciut ciut rzeczy^^'
Mam nadzieję,że czas tutaj spędzony będzie owocny^^

Eeee...cześć?

przez Druid 11 wrz 2014, 00:07
Witaj, Kajtnik, co ten tego? Masz nadzieję, że czas tutaj spędzony będzie jaki? ;)
Druid

Eeee...cześć?

przez Kajtnik 11 wrz 2014, 00:23
Nie wiem. Boję się trochę, że ktoś będzie próbował mnie wyśledzić i znajdzie to forum. I bardzo dawno temu korzystałam z forum, więc trzeba sobie przypomnieć i wpaść w rutynę, by nie zapomnieć o forum, bo to mi się zdarzało. Albo,że tutaj będą ludzie, których znam z reala, którzy chcą pomóc, a tylko powodują, że będę się czuć bardziej winna mojej sytuacji. Że będą mnie osądzać. Ja tylko przeglądałam anglojęzyczne strony i nie wiem, jaki stosunek mają w Polsce do tych rzeczy. I tego,że zacznę pisać szczerze i ktoś to wykorzysta. Więc trochę sie obawiam.

I że będzie owocny, czyli nie będzie dla mnie stratą czasu, kolejnym powodem do denerwowania się i kolejną rzeczą, jaka będzie się pojawiać, gdy zacznie się dół.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Eeee...cześć?

przez Druid 11 wrz 2014, 00:42
Kajtnik, kto miałby Cię wyśledzić, masz na myśli konkretną osobę?
Druid

Eeee...cześć?

przez Kajtnik 11 wrz 2014, 00:47
Niespecjalnie, po prostu już spotkałam się z sytuacją, gdy ludzie z terapii wyszukiwali się wzajemnie na fejsie [a ja dziękowałam bogom, że dałam fikcyjne dane] i sama z łatwością wyszukiwałam dane jednej koleżanki. A przecież są stanowiska pracy, które mają za zadanie wyszukiwania wszystkiego o danej osobie w necie [np w bankowości spotykałam się z takimi ofertami pracy]. A nasze społeczeństwo nadal jest mało tolerancyjne dla chorób mentalnych i to mogłoby zaszkodzić.

Eeee...cześć?

przez Druid 11 wrz 2014, 00:55
Kajtnik, ale skąd osoba przeglądajaca Twój profil mialaby wiedzieć, skąd znasz swoich facebookowych znajomych?

-- 11 wrz 2014, 00:56 --

sprawdź PW ;)
Druid

Eeee...cześć?

przez Kajtnik 11 wrz 2014, 01:06
Po IP chociaż. Albo adresie e-mail.

Eeee...cześć?

przez Druid 11 wrz 2014, 01:08
ale jak mieliby rozpoznać, kogo ze swoich znajomych znasz ze studiów, a kogo z psychiatryka?
Druid

Eeee...cześć?

przez Kajtnik 11 wrz 2014, 01:54
To nie psychiatryk, a przychodnia zdrowia psychicznego :P Właśnie by nie rozpoznali i wzięliby na wszelki wypadek do jednego worka.

Eeee...cześć?

przez Druid 11 wrz 2014, 01:56
Znowu nie czaję motywu. Może jutro coś zrozumiem. Także tego, no...
Witaj na pokładzie
Druid

Eeee...cześć?

przez Łapa 11 wrz 2014, 02:20
Hej :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Sortuj wg