Witam ciepło

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam ciepło

przez Oliviaa 10 wrz 2014, 15:11
Witam wszystkich forumwiczów jestem Olivia. :D
W skrócie opowiem wam co mi dolega może znajdzie się ktoś z podobnymi problemami jak moje.
Więc mam podejrznie CHAD ale ja jestem przekonana ze na pewno mam CHAD.
Do tej pory leczyłam się na depresje , nie długo bo pół roku zarzywałam Bioxetin - nic nie dawał poza bólem żołądka , sennością i otępieniem. Zrezygnowałam z leczenia lekami postanowailam że sama będe pracować nad sobą, ale jednak nie daje już rady ze złym samopoczuciem kiedy trzeba pracować i uczyć się to poprostu wymiękam. Depresje mam bardzo silną , obecnie leczę się Aserinem i Clonazepamem. Zastanawiam się nad jakąś terapią ale nie wiem jaką. Dodam jeszcze że jestem DDA , mam nerwicę lękową,kompulsywnie się objadam, mam wachania nastroju , mnostwo objawów somatycznych, nie radzę sobie kontaktami z innymi ludźmi i ze swojmi emocjami. Emocje kontrolują moje życie jakby to była inna osoba sterująca mną. Proszę o pomoc ludzi którzy chodzą na jakieś terapie na jaką warto iść na DDA na dal tych z fobią społeczną dla tych z CHAD gdzie mam iść jak mi wszytsko dolega ;p?????? Pozdrawiam
Anger is changing me

Witam ciepło

przez monooso 10 wrz 2014, 17:16
Mam podobnie. Nerwica, fobia społeczna, depresja, dda, chad pewnie też bo nastrój mi lata ciągle oraz wiele więcej.

Oliviaa napisał(a):Proszę o pomoc ludzi którzy chodzą na jakieś terapie na jaką warto iść na DDA na dal tych z fobią społeczną dla tych z CHAD gdzie mam iść jak mi wszytsko dolega ;p?????? Pozdrawiam

Jak w konsekwencji nigdzie nie poszedłem.
monooso

Witam ciepło

przez monk.2000 10 wrz 2014, 17:21
Cześć, witaj na forum.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam ciepło

przez Zebrec 10 wrz 2014, 17:40
Witamy na forum Olivia!
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Sortuj wg