siemka

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

siemka

przez kolo331 03 wrz 2014, 13:23
hej mam 20 lat i problem z obsesją na punkcie swojego wyglądu mimo że jestem... facetem. Przeglądam się w lustrze po parę godzin dziennie. Mam wstręt do swojej twarzy przez co rzadko wychodzę do ludzi. Otoczenie mówi że dobrze wyglądam ale im nie wierzę ;(Zdarza się też iż myślę że mogą mieć rację bo czasem jakieś dziewczyny mnie zaczepiają ;D

Ogólnie mówiąc chciałbym się dowiedzieć czy jest sens z tym iść do psychologa/psychiatry i zrobić sobie syf w papierach oraz czy leczenie polega po prostu na tym że lekarz rzuca komplementy w pacjenta, bo ja i tak w żaden nie uwierzę

siemka

przez Druid 03 wrz 2014, 13:39
Witaj na forum.
Druid

siemka

przez kolo331 03 wrz 2014, 13:48
Pluszowy w kosmosie napisał(a):Witaj na forum.

no hej

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

siemka

przez PannaNatalia 03 wrz 2014, 13:53
Przepraszam ale jaki syf w papierach? Na tym forum jest dużo osób korzystających z pomocy psychologa/psychiatry. Radzę Ci iść i sam przekonasz się na czym będzie polegała ewentualna terapia,lekarz Ci wszystko wyjaśni. Być może wystarczy zwykła rozmowa,nie wiem. Wiem napewno,że korzystanie z usług w.w.lekarzy to nic złego ani wstydliwego.

-- 03 wrz 2014, 12:54 --

A i witamy Cię serdecznie w naszych skromnych progach :)
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

siemka

przez sailorka 03 wrz 2014, 15:47
kolo331 najwyraźniej nie masz zielonego pojęcia o terapii. Ale to nic. Na razie musi Ci wystarczyć informacja, że nie istnieją te tzw. papiery, to raz. A dwa, to że psycholog ani psychiatra nie mówią komplementów. A jak jest na takiej terapii, to trzeba samemu spróbować. Ewentualnie poczytać, co inni o tym piszą.
Cześć, jestem czubkiem

Sortuj wg