Hej!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Hej!

przez kasia29111 02 wrz 2014, 11:13
Hej witam Was serdecznie
Leczę sie na nerwicę lekową plus depresję...od niedzieli mam zmianę leków ..z Depralinu 20mg na Parogen 20mg. Miałam brać również Neurotop ale się wystraszyłam...dziś czuję się jak zćpana.. w nocy lęki ,nie spałam- bezsenność..pocę się i trzęsę ..miał ktoś takie wiksy?W nocy wzięłam Cloranxen 5mg.. Może brać leki z rana, bo biorę wieczorem.. boję się bezsenności bo już to przerabiałam...życzę zdrowia
"..Życie jest pełne niespodzianek.."

Hej!

przez beladin 02 wrz 2014, 12:14
kasia29111, Witaj :) Na początku to normalka. Jeśli nawet doświadczysz jakiś problemów ze snem to tylko na początku - 2-3 tyg max. Lepiej brać z rana.
beladin

Hej!

przez ahsin 04 wrz 2014, 08:02
Nie wiem, jak kompetentni są psycholodzy szkolni. Za moich czasów (15 lat temu) byli do dupy. Może teraz jest lepiej, ale ja bym wolała iść do psychologa w poradni

-- 04 wrz 2014, 08:02 --

Nie wiem, jak kompetentni są psycholodzy szkolni. Za moich czasów (15 lat temu) byli do dupy. Może teraz jest lepiej, ale ja bym wolała iść do psychologa w poradni
Download high quality HP0-J73 exam dumps to prepare and pass Hood College with oracle certification dumps certification. Also get free demos of ACCA for review of jncia training.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg