Witam serdecznie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam serdecznie

przez CacyWitkacy 26 sie 2014, 00:57
Witam serdecznie,
szukałem długo podobnego miejsca, z dość mizernym skutkiem. Jestem więc bardzo rad, że w końcu udało mi się znaleźć właściwe forum. Zainteresowania i uczelnię mam w profilu, więc nie ma za bardzo czego tutaj powtarzać. Mam nadzieję, że znajdę na forum potrzebne sobie informacje oraz, że sam coś wniosę w życie forum. Przez długi czas udzielałem się na forum Racjonalisty (kilkutysięczna reputacja, nie chcę podawać nicku), aczkolwiek od rozłamu tej strony, dyskusje jakby zamarły. Przez pewien okres byłem stażystą Gazety Wyborczej, gdzie opublikowałem kilkanaście artykułów. Wypowiadam się raczej rzeczowo i na poziomie. Żywię nadzieję, że poza osobami, które wymieniają tutaj doświadczenia z terapii, znajdą się również takie osoby, które przyciąga tutaj pasja zawodu albo studiowanego kierunku. Myślę, że będzie całkiem fajnie :)

Tak więc jeszcze raz WITAM.
"Człowiek genialny nie popełnia żadnych omyłek. Jego błędy są dobrowolne i stają się wrotami odkryć."
- J. Joyce "Ulisses"

Witam serdecznie

przez *Monika* 26 sie 2014, 01:59
CacyWitkacy, Witam Cię serdecznie na forum. Czuj się tu z nami dobrze :D
Obrazek
Główny Moderator

Witam serdecznie

przez Fizli 26 sie 2014, 02:12
Też cię witam :3, a co cię tu sprowadza jeśli mogę wiedzieć :3
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
Albert Einstein
Każdą kolejną żyletkę nawlekam na szyje

>>http://www.youtube.com/watch?v=xNJUWFOTDDM<<

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam serdecznie

przez CacyWitkacy 26 sie 2014, 02:19
Właściwie przed zarejestrowaniem się liczyłem na to, że znajdę tutaj więcej "specjalistów" i pasjonatów. Uporczywie szukam takiego miejsca w Internecie. Z drugiej strony pobyt na tej stronie może pozwolić mi spojrzeć na pewne kwestie od "tej drugiej strony", nie książkowej.
"Człowiek genialny nie popełnia żadnych omyłek. Jego błędy są dobrowolne i stają się wrotami odkryć."
- J. Joyce "Ulisses"

Witam serdecznie

przez Fizli 26 sie 2014, 02:27
No jeśli ci tu ciepło to witam serdecznie :)
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
Albert Einstein
Każdą kolejną żyletkę nawlekam na szyje

>>http://www.youtube.com/watch?v=xNJUWFOTDDM<<

Witam serdecznie

przez Przemek_44 26 sie 2014, 02:39
CacyWitkacy Witaj :papa:
Artykuł o uzależnieniach od leków BDZ na potralu kobieta.wp.pl Tabletka na życie - A.Wawrzyńczak

Mój blog o lekomanii.

Witam serdecznie

przez android 26 sie 2014, 08:34
Oj, Stasiu! Nie, specjalistów tu raczej nie uświadczysz. Przynajmniej ja nie widziałem wątków, w których by się wypowiadali. 80% forum to mądrości w stylu Paolo Coelho :) Nie wiem, czy w polskim internecie jest takie miejsce, gdzie wypowiadają się specjaliści. Zwłaszcza, że studia psychologiczne na wielu polskich uczelniach wołają o pomstę do nieba. Chyba musisz poszukać na forach anglojęzycznych, ewentualnie na forach, które nie zajmują się stricte psychologią. Ja również swego czasu szukałem podobnego miejsca, ale nie udało mi się go znaleźć. Zawsze jednak możesz spróbować ożywić tutaj jakąś specjalistyczną dyskusję, a nuż znajdują się osoby, które posiadają pewną wiedzę, a milczą i potrzebują impulsu do rozmowy!
https://www.youtube.com/watch?v=Bbz2Hn0nNp4
Pauline Oliveros, Stuart Dempster & Panaiotis - Deep Listening
polecam.

Sortuj wg