Psychologia nauka która również krzywdzi-sprawa już w Sądzie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Candy14 25 sie 2014, 22:04
Nie widze w tym nic niewlasciwego. I jak napisal deader,
przekazała mu pewną informację,
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez jetodik 25 sie 2014, 22:17
Candy14,

przekazaniem informacji byłoby:
"statystycznie więcej osób wśród molestowanych później molestuje, co wcale nie znaczy ze ta tendencja występuje u pana"
to by była obiektywnie przekazana informacja, ona jednak powiedziała coś zupełnie innego.
to tak jakby wziąć jakąś statystykę, że wśród ludzi z zawodowym wykształceniem popełnia się więcej morderstw niż wśród tych z wyższym, podejść do konkretnej osoby z zawodowym i powiedzieć mu, "może pan zamordować".
nie można tak prostolinijnie przekładać poziomu statystyki na poziom jednostki, zwłaszcza w takim przypadku gdzie temat jest drażliwy i należy postępować z wyczuciem.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Candy14 25 sie 2014, 22:28
jetodik, nie wiemy w jakiej formie informacja zostala przekazana a w jakiej zinterpretowana przez autora i przekazana nam
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jetodik 25 sie 2014, 22:35
Candy14, nigdy nie wiadomo, ja napisałem jak to widzę jeśli cytat był prawdziwy.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez bittersweet 26 sie 2014, 13:14
Założyłem sprawę do Sądu przeciwko pani psycholog z Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie
z Interwencji kryzysowej która mi osobie molestowanej powiedziała "MOŻE PAN SKRZYWDZIĆ, MOLESTOWAĆ" we wcześniej opisywanym szeroko temacie będącym na tym forum na stronie 12.
pg79, przykro sie to czyta, widac ze jestes w złym stanie, ale odnosze wrazenie że odreagowujesz swoja traume nie tam gdzie powinieneś. Padło na psychologa, która sie niefortunnie, głupio wypowiedziała.
A co ze sprawca molestowania ? jak wyjasniłes sprawę ze swoja rodziną ? czy sprawce podales do sadu ? uzyskałes od niego w jakikolwiek sposób zadoscuczynnienie, przeprosiny ?
Imho szukasz zastepczego obiektu do ukarania za swoje cierpienia, skierowałes na psycholog swój gniew i rozgoryczenie.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez essprit 26 sie 2014, 13:55
A ja jakoś nie wierzę, że podałeś ją do sądu ...
Każdy prawnik odrzuciłby to od razu, jako przegraną sprawę.

przez INTEL 1 26 sie 2014, 14:22
lucy1979 napisał(a):Nie dziwię się autorowi wątku, ze tak go zabolały słowa psycholog. I nie rozumiem czemu miało słuzyc wypowiadanie przez psychologa takich okrutnych słów. Przeciez jego zadaniem jest pomoc.

Psycholog nie jest od głaskania po główce. Od tego są psiapsiółki w kawiarence.
Pg79 Do psychologa idzie się po skuteczną pomoc. To tak jakby podać do sądu dentystę, ktory boleśnie wyrwał zęba pod ropą.
Skoro psycholog uważa że trzeba zastosować niemiłą terapię, to albo tak jest w istocie, albo faktycznie się myli .
Nie chce mi się jednak wierzyć , że uraził Cię z rozmysłem.
Jeżeli psycholog kogoś wkuurwia to być może ma w tym jakiś terapeutyczny cel. I o zaistniałym wkuurwieniu trzeba natychmiast takiego psychologa poinformować. Psycholog musi wywołać jakieś reakcje, często dynamiczne i oczekuje informacji zwrotnej.
I nie ma co się hamować czy też wstydzić w takim przypadku. On(ona) jest dla Ciebie, a nie odwrotnie.
Malo kto potrafił mnie tak wyprowadzić z równowagi jak moja psycholog w trakcie terapii. Nie obyło się bez trzaskania drzwiami i deklaracji , że "więcej tu nie przyjdę". Po czym okazywało się, że takie bardzo dynamiczne sesje przynosiły największe zmiany.
Przemyśl to, proszę....
...nie mam podpisu...

przez Candy14 26 sie 2014, 14:23
Malo kto potrafił mnie tak wyprowadzić z równowagi jak moja psycholog w trakcie terapii. Nie obyło się bez trzaskania drzwiami i deklaracji , że "więcej tu nie przyjdę". Po czym okazywało się, że takie bardzo dynamiczne sesje przynosiły największe zmiany.

dokladnie :brawo:

przez Inga_beta 26 sie 2014, 16:10
INTEL 1,
Przemyśl to, proszę....

Czy tak powinna wyglądać terapia w pierwszych godzinach terapi? Terapeuta zaczyna od wkurwiania pacjenta? Tak aby trzasnął drzwiami i powiedział że więcej tu nie przyjedzie?
Z tego co pamiętam ona mu to powiedziała na samym początku terapii.

przez INTEL 1 26 sie 2014, 16:19
Inga_beta napisał(a):INTEL 1,
Przemyśl to, proszę....

Czy tak powinna wyglądać terapia w pierwszych godzinach terapi? Terapeuta zaczyna od wkurwiania pacjenta? Tak aby trzasnął drzwiami i powiedział że więcej tu nie przyjedzie?
Z tego co pamiętam ona mu to powiedziała na samym początku terapii.

W sumie masz rację. Drastycznośc miała miejsce dopiero po kilkunastu tygodniach...
Chociaż pierwsza terapia też skończyła się trzaskaniem drzwiami
"Z pewnością Pana nie wyleczę. Mogę nauczyć Pana z tym ( CHAD) żyć. Tym nie mniej musi Pan pogodzić się z ograniczeniami jakie już na zawsze choroba w Pana życiu spowodowała. Inaczej niczego nie wskóramy"- tak mniej więcej to brzmiało.
Do dzisiaj cięzko mi to przełknąc, ale była to szczera prawda wynikająca z chęci udzielenia mi SKUTECZNEJ pomocy
Tak więc jak tu się na początku nie wkuurwić?
Po czasie, okazało się że miała rację i był to dobry początek terapii
...nie mam podpisu...

przez Inga_beta 26 sie 2014, 18:28
Na pewno tak nie powinna wyglądać terapia osoby molestowanej i takie słowa nie powinny nigdy paść. Ta pani raczej nie powinna się zajmowac terapią.

przez Candy14 26 sie 2014, 18:32
A co ze sprawca molestowania ? jak wyjasniłes sprawę ze swoja rodziną ? czy sprawce podales do sadu ? uzyskałes od niego w jakikolwiek sposób zadoscuczynnienie, przeprosiny ?
Imho szukasz zastepczego obiektu do ukarania za swoje cierpienia, skierowałes na psycholog swój gniew i rozgoryczenie.

poczekam az autor odpowie

przez pg79 27 sie 2014, 00:54
Candy14 napisał(a):

Szukam zastępczego obiektu do ukarania za swoje cierpienia??? Ja nie wypowiedziałem tych słów i nie wymyśliłem sobie jeżeli o to tobie chodzi. Czyli wnioskujesz że wypowiedzianymi słowami pani psycholog też powinienem siebie obwinić ponieważ poszedłem po pomoc do pani psycholog
i może popsułem nastrój. Widać że jak ktoś nie doświadczy na swojej skórze co przeżywa dziecko molestowane będąc e później osobą dorosłą nigdy nie zrozumie. Dziewczyno jakbyś miała przed oczyma ciągle negatywne myśli i widziałabyś w jakich złych czynnościach seksualnych uczestniczyłaś będąc dzieckiem szantażowana i wykorzystywana w brudnych czynnościach że z bulun głowy nie mogłabyś byś wytrzymać i poszłabyś do psychologa po pomoc a psycholog dołożyłby tobie kolejny negatywny wstrząs wypowiedzianymi słowami jak twój organizm i umysł by się zachował. Czy to by było pozytywne. Czy terapia polega na przekazywaniu bardzo negatywnych myśli przez psychologa. Czy organizm i umysł człowieka po negatywnych myślach zachowuje się pozytywnie i w pełni rozwojowo. Czy jak twoje dziecko będą w klasie celowo przezywać że jest "brzydkie" i dziecko przyjdzie do ciebie po pomoc powiesz jemu "nie przejmuj się, możesz być jeszcze bardziej brzydsze". Co u twojego dziecka może się rozwinąć. Pozytywny odruch do świata, czy też na odwrót. Co z takiego człowieka będzie jak ciągle będziemy bombardować go negatywnymi myślami, po traumie z dzieciństwa w dodatku budując na tej traumie negatywne myśli. Czyli bazując na niej. To jest nic innego jak pogłębianie negatywnej myśli traumy.
Ostatnio edytowano 27 sie 2014, 01:02 przez pg79, łącznie edytowano 1 raz

przez papierowykot 27 sie 2014, 01:00
pg79 napisał(a):
Candy14 napisał(a):

Szukam zastępczego obiektu do ukarania za swoje cierpienia??? Ja nie wypowiedziałem tych słów i nie wymyśliłem sobie jeżeli o to tobie chodzi. Czyli wnioskujesz że wypowiedzianymi słowami pani psycholog też powinienem siebie obwinić ponieważ poszedłem po pomoc do pani psycholog
i może popsułem nastrój. Widać że jak ktoś nie doświadczy na swojej skórze co przeżywa dziecko molestowane będąc e później osobą dorosłą nigdy nie zrozumie. Dziewczyno jakbyś miała przed oczyma ciągle negatywne myśli i widziałabyś w jakich złych czynnościach seksualnych uczestniczyłaś będąc dzieckiem szantażowana i wykorzystywana w brudnych czynnościach że z bulun głowy nie mogłabyś byś wytrzymać i poszłabyś do psychologa po pomoc a psycholog dołożyłby tobie kolejny negatywny wstrząs wypowiedzianymi słowami jak twój organizm i umysł by się zachował. Czy to by było pozytywne. Czy terapia polega na przekazywaniu bardzo negatywnych myśli przez psychologa. Czy organizm i umysł człowieka po negatywnych myślach zachowuje się pozytywnie i w pełni rozwojowo.

Psycholog to nie ksiądz. Stwierdził coś co jest prawdopodobne. Czytałeś w ogóle o skutkach molestowania? Chyba nie, skoro tak się rzucasz.

Sortuj wg