Hiho poszukiwaczom spokoju :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Asi3k 24 sie 2014, 10:23
Hej.
Jestem energiczną, wesołą dziewczyną (do tej pory tak było). Studentka II roku mgr kosmetologii ciągle rządna wiedzy i jak zawsze pomagająca innym jak tylko się da. W życiu bym nie podejrzewała, że może mnie trafić coś takiego jak nerwica lękowa (uogólnione napady lęku+ zaburzenia depresyjne). Bynajmniej nic na to nie wskazywało..a jednak:\ Moją nierówną jak drogi w Polsce walkę zaczęłam ponad rok temu, gdy przy komputerze dostałam napadu (trudność w oddychaniu ..etc). Pięć wizyt na SOR'e i prawie rok tułania się po neurologu i psychiatrze..(leki...rezonanse, eeg głowy itp). W końcu w czerwcu wykończona wszelkimi podejrzeniami usłyszałam diagnozę...podstępną, czającą się w ukryciu i czyhającą na chwilę słabości N jak nerwicę z dopalaczami(lękowe+ zaburzenia depresyjne):\.

Faktem jest to, że nie jestem z tym sama..mam kochającego narzeczonego i rodzinę ale rodzina jest daleko..uczę się w Warszawie a familia jest w Świnoujściu. Aktualnie jestem na Escitil +Afobam, w domu było dobrze, ale jak wróciłam do Wawy znów wszystko odżyło niczym złe wspomnienia..gonitwa myśli, płacz gdy narzeczony musi wyjść do pracy..jednym słowem karuzela:(. Najgorsze są chyba te myśli..które się kłębią w głowie i nie dają chwili odpoczynku. Wczoraj było tak źle, że musiałam jechać do Drewnicy po zastrzyk bo miałam wrażenie, że zwariuję... :zonk: Poprostu ja +4 ściany= szaleństwo O.O..jutro zaczynam psychoterapię...mam nadzieję, że chociaż na początku obiję nerwicy twarz tak żeby dała mi odetchnąć i znów cieszyć się życiem, które mamy tylko jedno.

Witam was i ja :)

przez Kontrast 24 sie 2014, 10:26
Witam:) Psychoterapia może ci dużo pomóc, trzymaj się dzielnie:)
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez Śmiercionauta 24 sie 2014, 10:29
Asi3k, Witaj na forum. Mam nadzieję, że szybko odnajdziesz się na forum.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Olmici 24 sie 2014, 11:30
Tak jak reszta napisała witaj i powodzenia :) .
Szukaj światła w morzu cieni ...

przez Przemek_44 25 sie 2014, 19:54
Asi3k Witaj, też mam (między innymi) zaburzenia lękowe typu uogólnionego i inne "cudowności" , więc współczuję..Psychoterapia to dobry ruch, na pewno Ci pomoże, ale nie oczekuj natychmiastowych efektów, cierpliwości, a będzie dobrze:)
Artykuł o uzależnieniach od leków BDZ na potralu kobieta.wp.pl Tabletka na życie - A.Wawrzyńczak

Mój blog o lekomanii.

Sortuj wg