cześć,

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

cześć,

przez pani_aranoja 14 sie 2014, 17:08
jestem tu nowa. mam 25 lat i jestem z Warszawy. z nerwicą zmagam się od 4 lat, oprócz tego mam zaburzenia odżywiania i depresyjne. leczyłam się od 17 roku życia, od 2 lat nie chodzę już na terapię i nie przyjmuję leków, jednak dalej choruję. nie mam czasu ani pieniędzy na terapię. czasami ciężko mi funkcjonować w społeczeństwie - mam problemy z kontaktami towarzyskimi, niszczę wszystkie związki i przyjaźnie przez swoją paranoję i odizolowywanie się. czuję, że stoję nad przepaścią. wesoły początek.
Is there life on Mars?

cześć,

przez ekspert_abcZdrowie 14 sie 2014, 19:16
Witaj pani_aranoja!
od 2 lat nie chodzę już na terapię i nie przyjmuję leków, jednak dalej choruję. nie mam czasu ani pieniędzy na terapię. czasami ciężko mi funkcjonować w społeczeństwie

Nie leczysz się, choć zdajesz sobie sprawę z tego, że nadal chorujesz... Co zatem zamierzasz zrobić? Jak chcesz sobie pomóc? Jak inni mieliby Ci pomóc w Twoim zmaganiu się z chorobami? Co musiałoby się stać, byś była w końcu szczęśliwa? Zastanawiałaś się nad tym?

Pozdrawiam!
Psycholog

cześć,

przez Tikitiki 14 sie 2014, 19:16
Hej : ) nie masz kasy na leki od lekarza z nfzu ? Jak się żle czujesz to może by coś pomogły jak wcześniej brałaś ?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

cześć,

przez Oleksandra2014 14 sie 2014, 21:01
pani_aranoja napisał(a):leczyłam się od 17 roku życia, od 2 lat nie chodzę już na terapię i nie przyjmuję leków, jednak dalej choruję. nie mam czasu ani pieniędzy na terapię.

Witaj :) Ja też nie mam kasy na prywatne leczenie, dlatego z psychiatrą umówiłam się w ramach NFZ i właśnie czekam na przydział do grupy terapeutycznej w ramach NFZtu także, więc wszystko za free.
“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield

cześć,

przez Tajimamori 14 sie 2014, 23:56
Tylko przy NFZ warto jest sprawdzić wcześniej opinie o lekarzach - wiem z doświadczenia - wiem też, że człowiekowi ciężko się zebrać by pójść (Mi zajęło to kilka lat ostatnio) - ale nie można tego zostawiać.

cześć,

przez Makabra 15 sie 2014, 16:34
Hej :papa:
Makabra

cześć,

przez turcotte 15 sie 2014, 16:35
Hello :papa:

Sortuj wg