Witam wszystkich :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez DamianS97 11 sie 2014, 23:31
Witam.
Mam 17 lat od małego borykam się z chorobą psychiczną , sam nie wiem jaka to choroba nigdy nie byłem u psychologa ani psychiatry.
Zawsze mówiono mi , że mam sobię poradzić z tym sam. Ale od nowego roku zaczęło się dla mnie piekło , od którego
chciałbym uciec i mam nadzieję , że na tym forum ktoś mnie zrozumie , wysłucha i poradzi. :)
Świat to nie samo słońce i tęcze , to wredne i obrzydliwe miejsce , nie ważne jak bardzo jesteś twardy świat rzuci Ci sie na kolana i nie pozwoli powstać
, jeśli nie będziesz walczyć...

-Eric Thomas

przez Corpse 12 sie 2014, 00:17
Witaj, podzielisz się co to za piekło może poradzimy coś więcej

przez DamianS97 12 sie 2014, 00:58
Otóż od małego panicznie boję się wymiotować , pamiętam że codziennie wieczór bolał mnie brzuch i chciało mi się wymiotować ale nie przejmowałem się tym po paru latach minęło. Super życie żadnych problemów i pod koniec 3 klasy gimnazjum wielki stres testy , zagrożenia etc. i się zaczęło. Wrócił strach przed wymiotowaniem.Przez jakiś tydzień dzień w dzień czułem się jakbym zaraz miał wymiotować , później ograniczyło się to tylko do wieczornych bólów brzucha.Oczywiście dochodziły nowe problemy jak różne choroby rak , kleszczowe zapalenie mózgu , wyrostek robaczkowy itd. znów się uspokoiło , w wakacje byłem już 2 razy u lekarza na badaniach czy jednak nie mam zapalenia wyrostka , 2 razy badania wyszły prawidłowe a ja nadal się tym martwię nie potrafię normalnie żyć , gorączkę mierzę co godzinę , czytam na internecie nowe objawy i po kilku dniach te objawy się pojawią i nasilają mój strach . Aktualnie biorę tabletki na uspokojenie i piję melisę niestety to pomaga na zaledwie kilka godzin po czym strach wraca.
Świat to nie samo słońce i tęcze , to wredne i obrzydliwe miejsce , nie ważne jak bardzo jesteś twardy świat rzuci Ci sie na kolana i nie pozwoli powstać

-Eric Thomas

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kontrast 12 sie 2014, 01:03
Witam.Musisz iść do specjalisty bo sobie życie uprzykrzasz i komplikujesz. Kto ci tak mówił? Rodzice? Nie wiem po co się z tym szarpać jak to jest na tle nerwowym i są od tego odpowiedni lekarze. Musisz z takiej pomocy skorzystać bo będzie być może gorzej.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez Makabra 12 sie 2014, 09:37
Witaj :papa: Wybierz się do specjalisty, po co się katować ;)
Makabra

przez DamianS97 12 sie 2014, 20:36
Dziś zapisałem się do psychiatry niestety wizytę mam dopiero w Październiku ;/ Martwi mnie ten czas oczekiwania ;x

-Eric Thomas

przez sailorka 12 sie 2014, 20:52
DamianS97 spróbuj zapisać się w innej przychodni, może będą mieli wcześniejsze terminy.

-- 12 sie 2014, 19:52 --

DamianS97 spróbuj zapisać się w innej przychodni, może będą mieli wcześniejsze terminy.
Cześć, jestem czubkiem

przez DamianS97 12 sie 2014, 21:14
Jutro podzwonię po innych przychodniach i będe starał się o jak najwcześniejszą wizytę :)

-Eric Thomas

przez KarlSand 13 sie 2014, 09:11
Witam wszystkich forumowiczów.

Sortuj wg