Rozmawiam z kims kogo nie ma

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez ontrunixxa 07 sie 2014, 22:57
Witam mam pewnien problem. Mialam wczesniej stany depresyjne byl to tak kwiecien/maj ubieglego roku spowodowane bylo to pewnym incydentem w skrocie go opowiem. Poznalam kogos i zakochalam sie naprawde powaznie pozniej zostalam potraktowana po chamsku i wiadomo popadlam w depresje.
Jak wiemy dzis jest sierpien tesknota trzyma sie od tamtego czasu
ostatnio jednak mam cos takiego ze kiedy np. ide do kuchni i gdybajmy, robie herbate nagle przenosze sie do jakiegos swojego swiata widze go rozmawiamy i to jest zalezne od sytuacji z ta herbata to on np opiera sie o blat itp a wczoraj mialam cos takiego ze ogladalam film na laptopie i nagle uslyszalam go jakbysmy rozmawiali przez tego latopa i ogladalismy ten film razem przez udostenianie ekranow gdyby ktos stal okbok zobaczyl by ze gadam sama do siebie a ja poprostu go widze zaczynam sie tego bac bo zyje innym swiatem zyje przeszloscia i tym ze on dalej tu jest zaczyna mi to przeszkadzac i mysle nad pojsciem do psychologa co myslicie co to moze wgl byc

przez kaffe_och_blod 07 sie 2014, 23:03
Nie myśl nad pójściem do psychologa. Do psychiatry od razu leć.

przez Arasha 07 sie 2014, 23:13
Jedno i drugie nie zaszkodzi. Byle prędko !
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Imipramina 09 sie 2014, 15:35
przede wszystkim psychiatra - bo trzeba postawić diagnozę żeby wiedzieć co i jak leczyć

przez M.Gibson 09 sie 2014, 18:56
Mam/miałem podobnie,moi psychiatrzy mieli na to wy...ignorowali to kompletnie,psycholog mi wtedy najbardziej pomógł.

przez szrama 09 sie 2014, 22:29
Miałem taką samą sytuację i mam coś takiego co opisujesz do dnia dzisiejszego, czyli z jakieś 6 lat bo od tego wszystko się zaczęło. Każdy to bagatelizuje, ale kiedyś zrozumieją i wtedy będzie za późno by żałować. Gdyby ktokolwiek był ze mną wtedy nie stała by mi się żadna krzywda.

Sortuj wg