CZy można wyjść z bezsenności po ponad 2 latach ?

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez lakakakak 29 lip 2014, 11:10
Witam mam 29 lat moje problemy ze snem zaczęły się 3 lata temu,zacząłem mieszkać w akademiku z dwoma współlokatorami którzy mnie nie lubili i nie dawali mi w nocy spać,w dzień chodziłem na zajęcia a oni odsypiali,byli wyjątkowo dla mnie złośliwi bo robili to w taki sposób bym nie miał szans mieć do nich pretensji,nie mogłem iść do innego pokoju bo były zajęte chciałem wynająć jedynkę bo wole jednak samotność niż tłok, ale bałem się że matka na mnie nakrzyczy ze wydaje za dużo pieniędzy dopiero po 4 miesiącach się z nią porozumiałem na ten temat i się wyprowadziłem.Od tamtej pory mam problemy ze snem wybudzam się po 2 3 godzinach i nie śpię a potem po paru godzinach zasypiam nma kolejne 2-3.Lekarze mnie zbywają zapisują leki nasenne i to wszytko co mają do mi od zaproponowania. CZy jest szansa ze po 3 latach uda mi się spać jak wcześniej,bo moje życie jest w rozsypce byłem szczęśliwym człowieczek byłem zdolny miałem dobre oceny na studiach chciałem iść na doktorat teraz zawaliłem studia 2 stopnia choć licencjat na trudnym kierunku skończyłem z samymi ocenami bardzo dobrymi, nie poszedłem na egzamin ani na zjecie mieszkam teraz w rodzinnym domu wegetuje z dnia na dzień czasami mam myśli samobójcze jest nie do zniesienia.

przez Candy14 29 lip 2014, 11:17
lakakakak, ja tu widze inne probemy niz tylko bezsennosc. Moze dobrze byloby je ogadac ze specjalista. Ja nie spie od 7 lat i wiem jakie to upierdliwe
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Ferdynand k 29 lip 2014, 11:22
lakakakak, pewno ci jakieś doraźne na sen walą co się uodparniasz
są leki co polepszają jakość zdrowego snu trazodon -na receptę
i bez melatonina lub 5htp
Naczelny Użyszkodnik

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lakakakak 29 lip 2014, 11:28
Ferdynand Zapomniałem dodać, trittico próbowałem lerivon ketrel czułem się po nich fatalnie a i tak nie pomagały.Ja mam problem z płytkim snem, z zaśnięciem ani lękami problemów nie mam.
Candy14 7 lat to dużo a co u ciebie mówią specjaliści ?

przez Candy14 29 lip 2014, 11:29
Ferdek a nie lepiej przpracowac przyczyne niespania niz brac prochy od ktorych mozna sie uzaleznic?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez Ferdynand k 29 lip 2014, 11:34
Candy14, od trittico? ;) :lol:

-- 29 lip 2014, 11:38 --

lakakakak, widocznie stres +że ci się mózg zaprogramował na takie pobudki
ja gdy wstaję na 8.00 o 6.00 też mam potem w weekend budzę się o 6.00
tylko ja zasypiam po minutach jak dupy nie ruszę
odpocznij spróbuj supli zmień dietę
więcej warzyw owoców chude mięso ryby
nie pij za późno kawy
Naczelny Użyszkodnik

przez lakakakak 29 lip 2014, 11:47
Ferdynand k wybudzasz się ale potem śpisz i się wysypiasz. Ja się nie wysypiam bo śpię snem płytkim.Nie stresuje się zdrowo się odżywiam choć mało bo mało mi trzeba,kawy nie pije . Gdy człowiek ma 3 lata bezsenność przerobił juz wszytko.

przez Ferdynand k 29 lip 2014, 11:51
lakakakak, może za małe dawki ?
ile których leków i jak brałeś?

-- 29 lip 2014, 11:53 --

albo potrzebujesz wypoczynku od pracy?
5htp nie łykałeś?

a z ciekawości co studiujesz?
Naczelny Użyszkodnik

przez Candy14 29 lip 2014, 13:36
Candy14 7 lat to dużo a co u ciebie mówią specjaliści ?

zebym wziela prochy... mnie to zostalo po depresji... zasypiam nad ranem ale prochy nie sa dla mnie rozwiazaniem. Dam rade tylko wory pod oczami i sie powiekszaja :D

przez ekspert_abcZdrowie 29 lip 2014, 13:51
nie poszedłem na egzamin ani na zjecie mieszkam teraz w rodzinnym domu wegetuje z dnia na dzień czasami mam myśli samobójcze jest nie do zniesienia.

lakakakak, oprócz problemów ze snem pojawiają się u Ciebie inne objawy, jak myśli s, unikanie towarzystwa, samotnictwo, brak motywacji do działania. Podejrzewam, że bezsenność nie jest Twoim zasadniczym problemem, ale może być wtórna do problemów z emocjami, wtórna np. do depresji. Czy konsultowałeś się z jakimś lekarzem psychiatrą? Czy oprócz leków nasennych "przerabiałeś" coś innego?
Psycholog

przez Candy14 29 lip 2014, 14:36
Podejrzewam, że bezsenność nie jest Twoim zasadniczym problemem

Tez tak uwazam

przez bedzielepiej 29 lip 2014, 18:56
lakakakak napisał(a):Witam mam 29 lat moje problemy ze snem zaczęły się 3 lata temu,zacząłem mieszkać w akademiku z dwoma współlokatorami którzy mnie nie lubili i nie dawali mi w nocy spać,w dzień chodziłem na zajęcia a oni odsypiali,byli wyjątkowo dla mnie złośliwi bo robili to w taki sposób bym nie miał szans mieć do nich pretensji,nie mogłem iść do innego pokoju bo były zajęte chciałem wynająć jedynkę bo wole jednak samotność niż tłok, ale bałem się że matka na mnie nakrzyczy ze wydaje za dużo pieniędzy dopiero po 4 miesiącach się z nią porozumiałem na ten temat i się wyprowadziłem.Od tamtej pory mam problemy ze snem wybudzam się po 2 3 godzinach i nie śpię a potem po paru godzinach zasypiam nma kolejne 2-3.Lekarze mnie zbywają zapisują leki nasenne i to wszytko co mają do mi od zaproponowania. CZy jest szansa ze po 3 latach uda mi się spać jak wcześniej,bo moje życie jest w rozsypce byłem szczęśliwym człowieczek byłem zdolny miałem dobre oceny na studiach chciałem iść na doktorat teraz zawaliłem studia 2 stopnia choć licencjat na trudnym kierunku skończyłem z samymi ocenami bardzo dobrymi, nie poszedłem na egzamin ani na zjecie mieszkam teraz w rodzinnym domu wegetuje z dnia na dzień czasami mam myśli samobójcze jest nie do zniesienia.

Szpital. Leki na bezsenność Cię tylko uzależnią, a po pewnym czasie nie będą już działać.

przez cyklopka 01 sie 2014, 00:00
Mówisz, że na problemy ze snem tylko szpital? :shock:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

przez Tristitia 01 sie 2014, 01:36
A w szpitalu zrobią nie co innego jak dobiorą leki. Mi mój psychiatra po kilku miesiącach bezskutecznego leczenia też zaproponował
szpital na bezsenność, na szczęście poprawiło mi się w końcu. Ale przez pewien czas brałam taką opcję pod uwagę, sądzę, że to może
nie być taki zły pomysł jeśli tyle się już męczysz.

Sortuj wg