dobry wieczór wszystkim!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

dobry wieczór wszystkim!

przez agusiaww 28 lip 2014, 23:32
kosmostrada, ano nie jest, ale nikt nie zagwarantował Ci zycia jak w bajce. :smile:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

dobry wieczór wszystkim!

przez kosmostrada 29 lip 2014, 08:50
Makabra, mnie wredota ludzka nie przestaje dziwic i bolec. Ale wiesz, co mi pomaga - patrzę na taką wredną babę i widzę np. małą zakompleksioną dziewczynkę, patrzę na wrednego typa i widzę np.chłopca z traumatycznym dzieciństwem i bardzo, ale to bardzo im współczuję.
Agusia, tak, życie to nie bajka, ale pomarzyc można :D
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

dobry wieczór wszystkim!

przez Makabra 29 lip 2014, 19:35
Nie lubię dzieci, więc to nie pomaga :lol:
Makabra

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

dobry wieczór wszystkim!

przez kosmostrada 29 lip 2014, 20:39
Oj Makabra, widzę że humorek mamy dzisiaj lepszy! :D To wysil wyobraźnię, kotek, piesek, niedoceniana biedronka... Chociaż może to jest to, wredny typ w roli wyliniałego kotecka... Nie, jednak nie rozpędzajmy się, głupkowate chichotanie na czyjś widok może nie działac prospołecznie. ;)
S. Beckett

dobry wieczór wszystkim!

przez Makabra 29 lip 2014, 20:45
Zwierzątka kocham, więc nie będę im przypisywać twarzy tych podłych, wstrętnych i okropnych "człowieków" :roll: Chciałabym opanować umiejętność zabijania wzrokiem 8)
Makabra

dobry wieczór wszystkim!

przez kosmostrada 29 lip 2014, 21:51
Makabra masz zwierzaka? Posiadanie psa to super sposób na niezobowiązujące i łatwe znajomości z innymi psiarzami snującymi się po okolicy. Nie tak dawno zamyśliłam się i wplątał mi się w smycz( i o mało nie wygrzmocił) całkiem całkiem osobnik płci przeciwnej. Przeprosinom moim nie było końca, osobnik okazał się osobą sympatyczną i z poczuciem humoru i tylko fakt bycia szczęśliwą mężatką powstrzymał mnie przed dalszą uroczą konwersacją. Więc posiadanie psa (na długiej smyczy) oprócz porozmawiania z panią Ziutą od buldożka o pogodzie i cenie truskawek w tym roku, ma i takie zalety. :smile: Zwierzaki są zresztą zalecane przy depresji.
S. Beckett

dobry wieczór wszystkim!

przez Makabra 29 lip 2014, 21:56
Mam 3 pieseły i 2 koteły, idealny zestaw antydepresyjny :mrgreen: I coś w tym jest, bo to chyba do nich uśmiecham się najszczerzej :roll: Mieszkam na wsi i tutaj ludzie przywiązują psa do budy zamiast z nim wychodzić, niestety... Z mojej wsi jestem chyba jedyną osobą, która łazi z psami i mam wrażenie, że ludzie przez to trochę dziwnie na mnie patrzą :roll: A za wplątanie się w smycz, to prędzej by mi się oberwało, niż miło pogadało ;)
Makabra

dobry wieczór wszystkim!

przez kosmostrada 29 lip 2014, 22:26
O tej porze roku i w moim stanie zazdroszczę ci tej wsi. Bo ja tu mam tłumy, hałas i pijackie wrzaski pod oknami do rana. I mój włochaty przyjaciel musi chodzic na smyczy. I wszystkie prawie są na smyczy, są pozbawione naturalnych psich zachowań i są wkurzone i zestresowane, więc wiele "mijanek" z innymi psami kończy się jatką. Z psami jak z ludźmi, coraz więcej nerwic...
I zazdroszczę ci takiego zestawu antydepresyjnego.
S. Beckett

dobry wieczór wszystkim!

przez Makabra 29 lip 2014, 22:29
Ja sobie nie zazdroszczę, chciałabym mieszkać między rówieśnikami, a tu wokół sami emeryci i pustka...
Lepsza smycz niż łańcuch ;)
Makabra

dobry wieczór wszystkim!

przez kosmostrada 29 lip 2014, 23:07
Ty, dobra jesteś z tym" lepsza smycz niż łańcuch", szacun! No to do roboty moja droga, miasto na ciebie czeka!

A tak swoją drogą Makabra, jesteś długo na tym forum, nikt nie ma ochoty się przyłączyc do tych naszych pogaduszek? Jak to funkcjonuje? Mi taka rozmowa pomaga i mnie cieszy.
S. Beckett

dobry wieczór wszystkim!

przez Makabra 29 lip 2014, 23:15
Nie mam możliwości przeniesienia się do miasta ;)

Tutaj mało osób się wypowiada, ale są dwa spamy, zapraszamy :mrgreen: Nie czuję, jak rymuję :mrgreen:
Makabra

dobry wieczór wszystkim!

przez kosmostrada 29 lip 2014, 23:27
Tylko gadanie może nas uratowac... No więc dobranoc Makabra , bo trittico już mnie zmula. Mam nadzieję,że jutro się odezwiesz. Jeśli ktoś nas czyta to dobranoc wszystkim, aby jutrzejszy dzień był lepszy.
S. Beckett

dobry wieczór wszystkim!

przez Makabra 29 lip 2014, 23:30
Takie gadanie w sieci pomaga oszukać umysł, że jednak nie jesteśmy samotni. Dobranoc, śpij dobrze :)
Makabra

dobry wieczór wszystkim!

przez kosmostrada 30 lip 2014, 18:13
W który temat, wątek, się podczepic na "terapeutyczne" pogaduszki, coby nie zajmowac wątku "witam"?
S. Beckett

Sortuj wg