Taki sobie facet z CHAD

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Taki sobie facet z CHAD

przez Nicholas1981 03 sie 2014, 09:12
*Monika* napisał(a):Nicholas1981, Dlaczego ex dziewczyna Cię zdenerwowała?

Wkur.wiła mnie, głupia jak kiedyś, ładna jak kiedyś. Zapraszała mnie do siebie, żeby męzowi pokazac faceta, który dla niej sobie pociął żyły, bardzo ją to bawi. Niech spada.
Nicholas1981

Taki sobie facet z CHAD

przez Arasha 03 sie 2014, 09:27
Nicholas1981 napisał(a): Zapraszała mnie do siebie, żeby męzowi pokazac faceta, który dla niej sobie pociął żyły, bardzo ją to bawi. Niech spada.

To jakaś kretynka kompletna. Przynajmniej masz jasność, że Twoje żyły nie warte tego były ...
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Taki sobie facet z CHAD

przez Nicholas1981 03 sie 2014, 09:36
Bo to zła kobieta była...
Nicholas1981

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Taki sobie facet z CHAD

przez *Monika* 03 sie 2014, 11:00
Nicholas1981 napisał(a):

Wkur.wiła mnie, głupia jak kiedyś, ładna jak kiedyś. Zapraszała mnie do siebie, żeby męzowi pokazac faceta, który dla niej sobie pociął żyły, bardzo ją to bawi. Niech spada.

Oj... szkoda, że nie pamiętasz też miłych momentów. Bo takie też były...
A to, że jest niedojrzała bo jej zachowanie na to wskazuje z Twoich opisów, to już inna sprawa.
Nabierz dystansu do tego, błędy młodości... każdy je popełniał, ale po to, żeby wysnuć wnioski na przyszłość...
Obrazek
Główny Moderator

Taki sobie facet z CHAD

przez Nicholas1981 03 sie 2014, 11:34
*Monika* napisał(a): Oj... szkoda, że nie pamiętasz też miłych momentów. Bo takie też były...

Ależ pamiętam: dziki seks, parzyliśmy się jak króliki. Więcej miłych momentów nie było.
Nicholas1981

Taki sobie facet z CHAD

przez nobody25 03 sie 2014, 12:01
Nicholas1981, rozumiem Cie, po przeczytaniu twoich postów. Co prawda nie mam CHAD (przynajmniej tak mi się wydaję) ale mam podobnie jak ty, totalne niezrozumienie z każdej strony, rodzice wkurw.... tylko nic więcej, totalna masakra... Także nie jesteś sam, pozdrawiam.
"Proszę myśleć pozytywnie..."

Taki sobie facet z CHAD

przez guernone 03 sie 2014, 14:09
nobody25 napisał(a):Nicholas1981, rozumiem Cie, po przeczytaniu twoich postów. Co prawda nie mam CHAD (przynajmniej tak mi się wydaję) ale mam podobnie jak ty, totalne niezrozumienie z każdej strony, rodzice wkurw.... tylko nic więcej, totalna masakra... Także nie jesteś sam, pozdrawiam.

A ja odwrotnie, mam ChAD a nie rozumiem autora wątku. Po prostu zawsze są dwie strony medalu. Każdy ma prawo do swojego punktu widzenia, natomiast nie oznacza to, że jest to jedyne słuszne postrzeganie rzeczywistości. Szczególnie w ChAD, gdzie ta choroba ryję naszą psychikę nawet w okresie remisji, a co dopiero jeśli mówimy o górce/dole.

Pozdrawiam
F31.3 F60.3
lamotrygina 200 mg
paroksetyna 40 mg

Taki sobie facet z CHAD

przez agusiaww 03 sie 2014, 15:49
Nicholas1981 napisał(a):

Watpie zeby to miala na mysli. Pewnie traktuje Cie zwyczajnie, jak znajomego.

-- 03 sie 2014, 14:50 --

nobody25 napisał(a):Nicholas1981, rozumiem Cie, po przeczytaniu twoich postów. Co prawda nie mam CHAD (przynajmniej tak mi się wydaję) ale mam podobnie jak ty, totalne niezrozumienie z każdej strony, rodzice wkurw.... tylko nic więcej, totalna masakra... Także nie jesteś sam, pozdrawiam.

tak bo wszyscy chorzy sa tacy biedni tylko zdrowi musza wszystko znosic dopoki ich cholera nie wezmie... :mrgreen:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Taki sobie facet z CHAD

przez Nicholas1981 03 sie 2014, 16:02
agusiaww napisał(a):
Nicholas1981 napisał(a):

Watpie zeby to miala na mysli. Pewnie traktuje Cie zwyczajnie, jak znajomego.

Miała dokładnie na myśli to co napisałem. Chyba, że nie rozumiem po polsku. To nie są moje domysły, tylko prawie cytat.
Nicholas1981

Sortuj wg