:)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Doonia 26 lip 2014, 20:53
Witam,jestem tu nowa i chcialabym podzielic sie z Wami moim problemem. Mam 15 lat i ostatnio miewam dziwne stany lekowe. Boje sie, ale nie jestem w stanie dokladnie sprecyzowac czego. W nocy nie moge spac. Zasypiam kilka godzin i budze sie w srodku nocy. Rano otwieram oczy i czuje niepokoj. Mam wakacje,moge rano dlugo spac, a ja czuje, ze musze wstac.. i mimo wysilku nie zasne po przebudzeniu. Boje sie o przyszlosc. Ze nie dam rady i zostane sama. Strach pojawia sie coraz czesciej ale nie towarzyszy mi ciagle. Mam zawroty glowy, czasem czuje ze zaraz zemdleje, boli mnie serce(bylam na badaniach i wszystko jest ok), czesto drże wewnetrznie i zewnetrznie. Nie umiem opanowac strachu, czasem nagle zaczynam sie trzasc i wtedy czuje ze oszaleje, nie mysle w takich sytuacjach realnie, bo moj umysl odrzuca tlumaczenia ze wszystko sie ulozy i przyszlosc bedzie piekna. Mam bliskich, uwielbiam spedzac czas z przyjaciolka i chlopakiem, ale od 3 dni nie wychodze z domu, bo nie chce. Tutaj czuje sie najlepiej. Jestem ciagle zdenerwowana i rozdrazniona, czuje ze eksploduje. Czy to moze byc nerwica? Co mam robic? :)

przez nieboszczyk 26 lip 2014, 21:32
sorki ale tytuł tego wątku zostawia wiele do życzenia.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Doonia 26 lip 2014, 21:41
Dzieki za informacje, ale nie o to pytalam. Moze jezeli sie nie ma nic do powiedzenia na dany temat to lepiej nie mowic nic? ;)
Nie rozumiem dlaczego czepiasz sie tematu, akurat teraz jest on najmniejszym problemem. Jezeli sprawilo ci to przyjemnosc to super. Milego dnia, zegnam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agusiaww 28 lip 2014, 23:03
Doonia, warto na pewno sie przebadac, przede wszystkim krew, i TSH, hormony tarczycy moze to ma podłoze zdrowotne-Twoj lęk. A jak nie, to trzeba isc do psychologa i porozmawiac czego dokładnie sie boisz, co powoduje w Tobie takie zachowanie, jak sobie z tym radzić. Nie jestes sama, zobacz przez okno, na pewno jakis przechodzien bedzie :) a na dodatek masz kolezanke, chłopaka, to juz dwie osoby :)
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Doonia 30 lip 2014, 20:57
Mialam robione badnia krwi w ostatnim czasie i wszystko bylo w porzadku,co do bliskich to owszem,mam ich, ale bardzo sie boje ze kiedys ich strace.
I dziekuje za odpowiedz :)

przez feverneverdies 30 lip 2014, 22:37
Te lęki jakieś podłoże mają. Jeśli poprzednie badania wyszły w porządku, to czas na coś z innej gałęzi medycyny. A przynajmniej, na początek, odwiedź psychologa. Razem dotrzecie do sedna, ustalicie czy potrzebna będzie terapia albo konsultacja z psychiatrą.
come as you are

przez agusiaww 30 lip 2014, 22:38
Doonia, nie trzeba zaraz myslec negatywnie...Moze sprobuj isc na wizyte do psychologa, porozmawiac z mama, jakas bliska osoba w rodzinie.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Sortuj wg