Z fobią za pan brat

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Z fobią za pan brat

przez Makabra 13 lip 2014, 20:54
dunkelheit666, zazdroszczę. Ja lubię być sama, ale niestety nie non stop :(
Makabra

Z fobią za pan brat

przez dunkelheit666 13 lip 2014, 21:00
Makabra, ale ja Cie doskonale rozumiem, bo mimo iż lubię być sama, to czasem też bardzo chcę gdzieś wyjść, zabawić się (nie w klubach, bo tam bym chyba umarła :D), ale np na zwykłe piwo do pubu ze znajomymi:D Ale wtedy okazuje się, że za bardzo zaniedbałam kontakty, bo wolałam być sama niż narażać się na potencjalnie krzywdzące kontakty z innymi, i nie ma kto ze mną wyjść. I zostaję sama i smutna:D

Z fobią za pan brat

przez Makabra 13 lip 2014, 21:01
dunkelheit666, a najgorsze w tym wszystkim jest to, że nawet nie mam możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi z mojej miejscowości...
Makabra

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Z fobią za pan brat

przez dunkelheit666 13 lip 2014, 21:05
Jeśli to mała miejscowość to wszyscy się znają i przyczepili już łatkę, tak? A chodzisz jeszcze do szkoły czy już studiujesz? Masz jakąś możliwość wyrwania się z tej miejscowości żeby zacząć od zera?

Z fobią za pan brat

przez Makabra 13 lip 2014, 21:08
Nie tylko w mojej wsi wszyscy się znają, ale nawet 5 wsi dalej :hide: Chodzę jeszcze do szkoły i niestety nie mam możliwości przeprowadzki.
Makabra

Z fobią za pan brat

przez dunkelheit666 13 lip 2014, 21:10
Do gimnazjum czy liceum? Zamierzasz wyjechać na studia?

Z fobią za pan brat

przez Makabra 13 lip 2014, 21:12
Technikum, a co do studiów, to nie wiem, niestety cierpię na fobię szkolną. Kurcze, jak mnie to wkurza, że nie moi "oprawcy" ponoszą karę, tylko ja :evil:
Makabra

Z fobią za pan brat

przez dunkelheit666 13 lip 2014, 21:22
Ja zanim poszłam na studia byłam w takiej panice, ze myślałam, ze emocje mnie spalą. Kompletnie nie wyobrażałam sobie siebie na uczelni, uważałam, że tam zupełnie nie pasuję. Bałam się, ze się ośmieszę i tylko utwierdzę w tym, że tam nie pasuję. Czułam to podskórnie. Okazało się, że brało się to oczywiście z niskiej samooceny i braku wiary w siebie (jak zawsze u mnie:D). Wydaje mi się, że właśnie znajomi ze szkoły spowodowali niską samoocenę u Ciebie i dlatego też masz taką fobię szkolną. Dam Ci radę, która mi pomogła: idź do przodu, nawet jeśli bardzo nie chcesz, bardzo się boisz - idź. Nie odrzucaj szans, które daje Ci życie, nie pomagaj pechowi! Jeśli masz szansę studiować, rób to! Najwyżej wrócisz do swojej miejscowości. Ale jesli się uda i okaże, że to Twoje wybawienie i ucieczka od tych toksycznych ludzi? :)

Zapomniałam dodać,że na studiach sprawdzam się bardzo dobrze - a tak panikowałam i nie spałam po nocach :)

Z fobią za pan brat

przez Makabra 13 lip 2014, 21:26
Tyle, że ja o studiach mogę myśleć dopiero za 3 lata... ;)
Makabra

Z fobią za pan brat

przez dunkelheit666 13 lip 2014, 21:27
Tak, ale o nie będzie dla Ciebie światełko w tunelu?:D Coś na co czekasz i daje Ci nadzieje?

Z fobią za pan brat

przez Makabra 13 lip 2014, 21:33
Nie, ja nie chcę takiej wątpliwej, odległej nadziei. Chcę, żeby coś zmieniło się teraz, ja chcę mieć w końcu życie.
Makabra

Z fobią za pan brat

przez dunkelheit666 13 lip 2014, 21:54
A jaki konkretnie masz problem z ludźmi w aktualnej szkole? Co się dzieje?

Z fobią za pan brat

przez Makabra 13 lip 2014, 21:57
A no taki, że dzięki mojej fobii szkolnej mam nauczanie indywidualne i praktycznie żadnego kontaktu z nimi ;)
Makabra

Z fobią za pan brat

przez dunkelheit666 13 lip 2014, 22:02
W ten sposób... Faktycznie, to jest utrudnienie. Widzę, że musieli Cie strasznie skrzywdzić, skoro musiałaś aż zdecydować się na nauczanie indywidualne :-| Ludzie to potwory, ja też to na sobie odczułam... Nie wiem co napisać, bo jeśli poradzę Ci żebyś postarała się z nimi zasymilować, to będą to tylko puste słowa, bo przecież i tak trudno by Ci było, przez tę fobię, gdybyś miała normalny tok nauczania, a co dopiero przy indywidualnym. Masz wszystkie zajęcia w domu czy chodzisz też do szkoły?

Sortuj wg