Hej wszystkim :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Chonolulu 16 cze 2014, 00:08
Witajcie wszyscy :)

Dopiero zauważyłam ten wątek, że tu można się przywitać, a już 2 posty w innych zdążyłam napisać, ale to nic :)

Chciałam się tak ogólnie przedstawić, hmm :) mam 23 lata, od ponad 1,5 roku leczę się u psychiatry. Zaczęło się od fobii społecznej i nerwicy lękowej, bałam się ludzi, wyjście do sklepu sprawiało mi trudność, żadnych prawie koleżanek, a już tym bardziej kolegów. Oczywiście oprócz leków zaczęłam terapie u psychologa. I poprawiało się, było coraz lepiej, stałam się bardziej otwarta na ludzi, łatwiej było mi wogóle rozmawiać z nimi. Wyjście do sklepu czy urzędu (i oczywiście szkoły.. :-| ) nie powodowało już takich lęków że serce waliło jakby miało zaraz wyskoczyć, nie kręciło się w głowie, nie było mi słabo :) Ale jak to się poprawiło, to wydarzyło się coś nieprzyjemnego w moim życiu i znów zaczęło się dziać ze mną źle, tym razem myśli samobójcze.. No i bach, zmiana leków bo zaczeła się depresja z której wychodzę do dziś, ostatnio zmieniłam leki, mam nadzieję że w końcu pomogą, bo stany dołów mam takie że znów słyszę jakieś szumy w głowie, zawroty głowy, nie chce mi się czasem wogóle odzywać, ciężko jest mi zebrać myśli, koncentracja całkowicie mi siadła. Ponownie przyszła nerwica i okropne lęki. Przyjaciół, znajomych nie mam, nawet internetową znajomość jest mi ciężko zacząć i sama nie wiem dlaczego :( Rozpisałam się, komu się będzie chciało przebrnać przez to ;)

W każdym razie fajnie, że jest takie forum i można się tu wygadać, poradzić, poczytać często bardzo podobne historie do naszych :)

Pozdrawiam ciepło! ;)
Velaxin 75 mg + 37,5 mg
Spamilan 20mg

przez Linkaaa 16 cze 2014, 00:46
chonolulu

sciskam cie i pozdrawiam :) nie jestes sama i nie jestes jedyna :)
jestes jeszcze mlodziudka i wiele przed toba, bardzo mozliwe za jakis czas to wszystko co teraz czujesz bedzie tylko zlym snem :)
powodzonka !

przez Jam Van Dahl 16 cze 2014, 01:54
Twój nick jest tak senny.
Jam Van Dahl

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Chonolulu 18 cze 2014, 01:34
Linkaaa

dziękuje za słowa wsparcia :) żałuje pewnych decyzji w życiu, któtre die chyba przyczyniły do odebnecego stano ale ... teraz bym bardzo chciała żeby to wszystko niedługo się powoli kończyło

Pozdrawiam Cię serdecznie i sciskam :*

Jam Van Dahl mój nick senny? dlaczegóż to?
Velaxin 75 mg + 37,5 mg
Spamilan 20mg

przez Bukowski 18 cze 2014, 22:35
Witaj i przy okazji duży łyk zimnego piwa za twoje zdrowie. :great:
Bukowski

Sortuj wg