Cześć

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześć

przez Beric 12 cze 2014, 21:36
Witam wszystkich w ten gorący i nudny wieczór. Przyszła pora żeby się ze wszystkimi przywitać od jakiegoś czasu obserwuję i czytam to forum. :smile:
Przyniosło mnie tutaj poszukiwanie informacji o depresji i Sertralinie którą biore od 1,5 miesiąca.
Powoli małymi krokami mam zamiar zrobić porządek ze swoją zwichrowaną psychiką, poczuciem wartości sięgającym dna i żałosnymi relacjami z ludźmi, z którymi kompletnie sobie nie radzę.
Jak na razie udało mi się usamodzielnić i wyprowadzić od toksycznej rodzina która jest odpowiedzialna za sporą część moich problemów. Nie było to łatwe, wiedziałem że będą chcieli mnie zatrzymać, powtarzając wciąż że sobie nie poradzę samemu i jeszcze do nich wrócę widząc jak ciężkie jest życie. Wpędzając mnie przy tym w poczucie winy jak mogłem od nich uciec i zostawić samych, płacąc przy tym obcej kobiecie pieniądze które przecież mogłem oddać im. Zostając z nimi nic by się nie zmieniło lub byłoby tylko gorzej i powoli wykańczali by mnie psychicznie.

Cześć

przez pająk 12 cze 2014, 21:52
Beric, :great:
pająk

Sortuj wg